2737
2734
عنوان

مزاحم تلفنی

359 بازدید | 48 پست

سلام دوستان خوبین،من تازه بنی نی سایت اومدم

میشه خواهش کنم در مورد سوالم راهنماییم کنین، 

ی مزاحم تلفنی شوهرم یک ماهه پیامش میدهدفقط پیام، معلوم نیست زنه یامرد، تهدیدش میکنه، میگه آبروتو میبرم، به تمام اقوامت زن داداشات خواهرت دختر خاله هات پیام میدم میگم تو هستی و بهشون در خواست س... س میدم،،، واقعا هم رفته پیام ب عروس خاله شوهرم داده و اسم شوهرمو اورده خدا میخاست ک اونا باور کردن ک مزاحم بوده، 

حالا پیامک داده ب شوهرم هر جا خواستی شکایت کن خط ب نام خودم نیست هر غلطی خواستی کن تو منو نمیشناسی. زندگیتو ل... میکنم... بچه ها چیکار کنم دستم ب کجا بنده راهنمایم کنید

شکایت کنید، صاحب خط باید بیاد توضیح بده که سیمکارتش دست کیه ، نترسید و شکایت کنید

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شکایت کن پلیس فتا و چیزی بهش نگین که شکایت کردین شاید پلیس کاری کنه به هر حال صاحب اون خطو میارن و اگه کار اون نباشه خطو میسوزونه و خب میدونه خطشو به کی داده پس حل میشه

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸
2740
شکایت کنید، صاحب خط باید بیاد توضیح بده که سیمکارتش دست کیه ، نترسید و شکایت کنید

ب نظرم سیم کارت دزدی باشه، یا برا شخصی ک مرده، ی قضیه داره ک اینقدر داره جر ناموسی راه میندازه

سیمکارته به نام خانومست داره بلوف میزنه

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه
ب نظرم سیم کارت دزدی باشه، یا برا شخصی ک مرده، ی قضیه داره ک اینقدر داره جر ناموسی راه میندازه

بالاخره پلیس فتا پیداش میکنه ، 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706