2733
2734
عنوان

مزاحم تلفنی

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 48 پست

بعد به تمام اقوام پیام بدید و اون شماره رو بهشون بفرستید بگید ایشون مزاحم شماست و با اون خط به نام شما به همه پیام میده و ازشون بخواید بلاک کنن شماره رو تا پیش از بوجود اومدن دلخوری همچیز حل شه

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سخت نیست ولی داره با ابرو طرف بازی میکنه  حالا این فامیلشون باور کرده مزاحمه بقیه چی

اقا طرف پیام‌داده بلاکش کن

اگه با خط دیگه داد

برو‌شکایت...

بیمار جنسی

روانی

دشمن

زیاده

اما  نباید بشینی پیام‌بازی کنی با طرفت که

کاربر آقا 
2740
شکایت کن پلیس فتا و چیزی بهش نگین که شکایت کردین شاید پلیس کاری کنه به هر حال صاحب اون خطو میارن و ا ...

حتی خطم بسوزونه ی خط دیگه پیدا میکنه باز مزاحم میشه، کاش بشه خودشو پیدا کرد

خب من بلاک کنم چی عوض میشه، داره پیام میده ب اقوام شوهرم میگه فلانیم اسم شوهرمو میاره، داره جر ناموس ...

شکایت کنید

پیدا میشه

به راحتی

سیم کارت به نامش نیست

اما نقطه زنی میکنن

ردیابی میشه

کاربر آقا 
حتی اگر خط ب نام خودش یا دزدی باشه هم میتونن پیداش کنن؟  

فردا برین پیش پلیس فتا اونا بهتره راهنماییتون میکنن

اگه به نامش هم نباشه ممکنه بتونن ردشو بگیرن 

‌‌< حالِ بُحران زده‌ام معجزه می‌خواهد و بس!
سیمکارته به نام خانومست داره بلوف میزنه

یعنی برا عروس خاله هست؟؟؟ نه بابا فکر نکنم... وایی یعنی شک انداختی تو ذهنم.... مگه میشه.. اون تازه نامزدی کرده حتی شوهرمو ندیده تعریفشو شنیده فقط. منم ندیدمش 

یعنی برا عروس خاله هست؟؟؟ نه بابا فکر نکنم... وایی یعنی شک انداختی تو ذهنم.... مگه میشه.. اون تازه ن ...

نمیخوام تهمت بزنم ولی خط عروس خالت دسته خانوم ناشناس چیکار میکنه بال داره؟ 

یادمه اولین باری که نگاهم به نگاهت گره خورد فهمیدم تلخی فقط فنجون قهوه کافه ی شهر نیست... یه نوع تلخیم هست که خیلی شیرینه مثل چشمای تو که با تلخی نگاهم میکرد.    -پناه
2706