2733
2734
عنوان

درخواست نابه جای کسی که دوستش دارم

324 بازدید | 28 پست

سلام 

خلاصه بگم من ۲۷ سالمه اقایی که بهش علاقه مندم 36 الان سه ساله بیشتر مجازی با همیم کلا دو بار دیدمش میگه الا و بلا یا میای خونمون من رو ارضا میکنی یا کات میکنم باهات منم هم نمیخوام با کسی زنا داشته باشم،  میگه اول باید این کار رو بکنی بعد تصمیم بگیریم برای ازدواج.. 

متاسفانه از این که بهش علاقه دارم باخبره و هر چی ازش خواهش میکنم، قسمش میدم ( حتا گریه) که این خواسته رو نداشته باشه ازم هیچ جوره قبول نمیکنه تو این سه سال سه بار هر بار شش ماه قهر بودیم ولی باز خودش برگشته و گفته تو این مدت با کسی نبوده، سری اخر سه ماه پیش که با هم قهر کردیم بهم گفت یه زمانی شوهر مثل خودت سرد مزاج!!! میکنی ( من سرد نیستم فقط برام قباحت داره این کار با پسر غریبه)،  با خودت میگی ای کاش با اون پسره تو مجردی ام بودم بعد اون موقع میای دنبالم.... 

واقعا چطور پسرا میتونن با کسی که میدونن دوسشون داره اینجوری رفتار کنن؟ 

در ضمن بگم از نظر چهره و قد و هیکل و موقعیت چیزی کم ندارم ولی به این...  علاقه مند بودم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

عزیزم هیچ وقت باهاش وارد رابطه ج نشو

یعنی چی ک بعد رابطه تصمیم میگیریم برا ازدواج ( البته خودم حدس میزنم که فکر میکنه توانایی جنسی خوبی نداری و لذت بخش نیستی برا همین میخاد تستت کنه) 

هشت سین 

خواهرانه بهت میگم عزیزم اون فهمیده تو دوسش داری فقط میخاد ازت سو استفاده کنه و بعد بزاره بره متاسفانه اون اصلا نمیخادت بگو با خانوادت بیا خاستگاری تا من خواسته اتو انجام بدم ودیگ بلاکش کن و کات کن باهاش میدونم سخته ولی زیر بار اصلاااا نرو 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️چقدر ما دخترا عاشق میشیم گناه داریم 

عجب!شما مطمئن باش کسی که تو سه سال اقدامی براازدواج نکرده درصدسال آینده هم نخواهد کرد.بیشترازخودت که دوستش نداری.اون دنبال بهانه برای کات کردنه.بیخیالش شو برو دنبال سرنوشتت .

2706