2737
2739

مادرشوهرم از ساعت ۵ شروع می‌کنه پلام دادن زنگ زدن فلانی (شوهرم)اومده یا ن😐 اگ دیر بیاد پیام میده بیام پیشت 🚶من ن میترسم ن مشکلی دارم شوهرمم تایم کاریش معلوم نیس چجوریع ی روز دیر میاد ی روز زود  خوشم نمیاد آمار میگیرع یا محبت بیخودی میخاد کنه معذب میشم بیاد پیشم ساعت ۹ شب خودم اوکیم نیازی ندارم کسی بیاد پیشم مگه بچم حالا شما بودین ناراحت می‌شدیم یا ن

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین شاید قصد بدی نداره  ولی یه بار اجازه بدی بیاد دیگه‌تمومه  بلای جونت میشه  هیچ ...

روم نمیشه بعد نمیپرسع ک  جمله ش خبریع😂

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
خدا شانس بده 😅😅😅

چرا🚶

روم نمیشه بعد نمیپرسع ک  جمله ش خبریع😂

دیگه باید روت بشه 

یا باید روت بشه بگی 

یا فردا باید با دعوا بندازیش بیرون 

عادت میکنه بد بخت میشی 

به شوهرتم خیلی نگو مامانت زنگ میزنه و اینا 

هر بار گفت بگو راصی به زحمت نیستم و ... 

اگه اون پرروعه هعی تکرار میکنه ، توعم پررو باش هعی بگو نه زحمت میشه مرسی 

2738
دیگه باید روت بشه  یا باید روت بشه بگی  یا فردا باید با دعوا بندازیش بیرون  عادت م ...

مرسی اره دیگ میگم اگه فک نکنه تعارف میکنم پاشه بیاد