2737
2739

از خیلی وقته نرفتم خونمون تو خوابگاهم 

فاصله تا خونمون هم ۵ ساعته کرایه هم خیلی گرونه نزدیک یه تومن میشه 

دلم خیلی گرفته 🥲

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....

بله میارزه اون ۵ روز هی میخای بگی کاش میرفتم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای تعطیلات ؟ یعنی چهارشنبه بری تا شنبه؟ اره 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2742
2740
کرایه خیلی گرونه ۱ تومن کم نیست 🥲

با اتوبوس برو 

بلیط های اتوبوس حتی برای مسیرهای دوازده ساعته هم ارزونه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

به جاش هزینه شام و ناهار صبحانه نمیدی یه تجدید روحیه و قوا مبکنی و برمی‌گردی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
کرایه خیلی گرونه ۱ تومن کم نیست 🥲

ی شهر با مسافت ۵ساعت فوقش کرایه اش بشه ۳۵۰رفت ۳۵۰برگشت 

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
با اتوبوس برو  بلیط های اتوبوس حتی برای مسیرهای دوازده ساعته هم ارزونه

کجا ارزون 

مسیر ده ساعت ۳۵۰

تا ترمینال هم بماند با اسنپ

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706