2737
2734
عنوان

من دلم نینی میخاد 🥲😭کاش این ماه باردار باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 18 پست
عزیزززم چرا ناراحتی اخه بچه ک انقدر شیرینه تو ک بارداری دعا کن منم این ماه اقدامم بگیره شاید دعا تو ...

یه بچه دارم و دیگه هیچکدوم نمیخواستیم، نمیدونم چرا خدا اینطوری میکنه با بنده هاش، دلم داره میترکه

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم همسن توام دقیقا همین مشکلو دارم دوساله اقدادمم الان تحت نظر دکترم هر روز داروهای زیاد ...

ناامید نباش انشالله خدا خیلی زود همین ماه بهمون نینی میده

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
2728