2733
2739

چرا واقعا؟

چرا بعضیا همه چی برمدار خودشون میچرخه؟ زندگی و عمر و باور یکی دیگه اصلا اهمیت نداره براشون

همسر من میگن من اگر میدونستم مهریه رو باید بدم این مهریه رو لخاظ نمیکردم

حالا خوبه مادر خود ایشون همون جلسه اول گفتند ،چون پدر مادر من هیچی نگفتند ، خیلی پایین کفتند

مادر همسرم حالا بهرعلتی گفتند نه این مقدار مهریه پایینه در شان شما نیست، این مقدار ثبت کنید

همسرم میگن مامان من اصلا فکر نمیکرد مهریه رو بخوان بدن، ینی پسرشون وگرنه نمیگفت

منم گفتم جهیزیه ای که اوردم معادل همین آپارتمانیه که الان داخلش هستیم، میگفتید پدر منم جهیزیه نمیداد برام خونه میخرید بنامم، مهریه هم که خودتون گفتید اونم نمیکفتید

الان هم من این حرفها رو نمیشنیدم

این چندسال هم این همه خودمو تو این زندگی ازبین نمیبردم

همسرم الان سابقه ی کار داره رزومه داره

من هیچی

واقعا بعضیا فقط خودشون رو میبینند

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مهربه ک هبچی نیست مادربزرگ خدانیامرزم و خانواده پدری و پدرم مریضی پدرم رو پنهون کردن و مریضیش ب ما رسید و شد سرطان تو وجود خواهرم و خواهرم از بین رفت تازه منم مستعد اینکه سرطان بگیرم هستم، دروغ بزرگترین خیانت به زندگی زن‌وشوهره

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2738

من نفهمیدم مشکلتون چیه اسی جان 

جمله اولت ک گفتی تو خاستگاری دروغ میگن چه ربطی به مهریه داشت؟

جهیزیه چه ربطی به مهریه داشت 

از همه بدتر سابقه و رزومه کاری شوهرت چه ربطی ب همه اینا داشت؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

ببین مادر خوبی داشته که گفته مهریه رو بیشتر بزنین، جهیزیه رو هم واقعا قبول دارم چیزی که استهلاک داره و بعدا بی ارزشه و فقط یه وسیله رفاهه برا خودمون ولی یه جورایی سوخت دادنه پدرمادر عروسه، در کل حرف مهریه و این چیزا پیش میاد چنین حرفهایی هم طبیعتا زده میشه، از بدی طرف نیس یه چیز طبیعیه، در کل سعی من تا جایی که جا داره گذشت کنید زندگیو با محبت پیش ببرین دنیا خیلی بی ارزشه، اگه هم مشکلات خیلی جذی تره و فکر طلاقی دیگه ازین حرفام نباید ناراحت بشی چون طبیعتا زده میشه

ربط داره

اره قطعا ربط داره 

و شما اومدین از کللل زندگی چندین ساله و اتفاقاتی ک افتاده چند خط گفتین طبیعیه ما نفهمیم

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2706