2733
2734
عنوان

شوهرم بایک زن رابطه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7241 بازدید | 157 پست

[QUOTE=333387494]من نمیتونم ادرسشو پیدا کنم چون اصن گوشیمو جواب نمیده بعدم تو روستا زندگی میکنم چ جوری شوهرمو ک به شوهرت بگو بهش جلوی تو زنگ بزنه ببینه چی میگه.اگه راست میگه جلوی تو بهش فحش بده بگه دست از سر من وزندگیم بردار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به شوهرت بگو بهش جلوی تو زنگ بزنه ببینه چی میگه.اگه راست میگه جلوی تو بهش فحش بده بگه دست از سر من و ...

لطفا شما به کسی مشاوره نده 

اینقدر عاقلانه

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2731

خونه رو ترک نکن کاری کن اون دیگه خونه نیاد بمونه همون خراب شده ای که ازش میاد 

قهر نکن بزاری بری خونه رو براش جهنم کن در بره دیگه برنگرده 

بمون تو خونه خودت و طلاق بگیر 

قانون سهمتو از حلقومش میکشه بیرون یه زندگی واسه خودت ردیف میکنی 

اگه خونه رو بهت میده جدا شو 

نفقه دخترتو هم ازش بگیر 

بهتر خار خفیف شدن

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
میگه نمیخامت ازین زندگی خسته شدم ...ولی امروز ک تماس اون زنه رو دیدم رو گوشیش بهش گفتم میگ من بهش گف ...

خیلی وقیح شده ترک نمیکنه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
خیلی هم عاقلانه گفتم.

خیلییی😅خب اینکه فش داد و بهش گفت برو 

اونم میره؟ 

یا از شوهرش کتک میخوره؟ 😐

یا شوهرش کلا خونه رو ترک میکنه که از دل سوگلیش در بیاره

من این تجربه رو برای یکی از نزدیک ترین ادم های اطرافم داشتم و دیدم وقتی بچش ۶ روز بود به دنیا اونده بود فهمید و تقریبا همه تو شهر میدونستند اونم همسرش میگفت بچه ها رو نگه دار خونه و هزینه هاتو میدم با این حال که خانم خودش کارمند بود و درامدش حتی از شوهرش هم بیشتر زود 

از مشاور ها کمک گرفت و به این فکر کرد که اینده بچه هاش چقدر بد میشه این جدایی پشت سر خودش بعد جدایی چه حرف ها مه نمیزنن برادر های معتادش روزگارشو سیاه میکنن تصمیم گرفت که بمونه و هر طور شده شوهرشو برگردونه که اینطور هم شد الان ۱۰ سال بیشتر که شوهرش دیگه سرگرم کارشه و انیدر سرش شلوغ کار و خانوادش شده سر وقت به خانوادش میرسه 

خیلییی😅خب اینکه فش داد و بهش گفت برو  اونم میره؟  یا از شوهرش کتک میخوره؟ 😐 یا شوهرش ...

میگم اگه شوهرش میگه با اون زن رابطه ای ندارم وبهش فحش دادم.این خانم با گوشی شوهرش شماره اون زنه رو بگیره ببینه زنه چی جواب میده.حالا اگه شوهرش راست میگه به زنه فحش بده بگه دست از سر زندگیش ورداره.یعنی اقا جلوی خانمش به اون زنیکه زنگ بزنه

میگم اگه شوهرش میگه با اون زن رابطه ای ندارم وبهش فحش دادم.این خانم با گوشی شوهرش شماره اون زنه رو ب ...

خب بازم فش بده اینکه خودشو لو نمیده

2706