2733
2739
عنوان

شوهرم بایک زن رابطه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7251 بازدید | 157 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه میدونم کلم خرابه.همه میگن شوهرمون داره خیانت میکنه .خدایا دور دور دور

بعضا جاها باید بپذیرم خودمون زنا اشتباه میریم 

همه میخوان مادر باشن واسه شوهر 

یه عده میخوان  دختر شوهره باشن 

یه عده میگن مادر خواهرت ول کن ما کافی هستیم 

میدونی هیچکس نمیخواد زن باشع واسه شوهرش

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2742

اسی من اگه جای تو بودم یخرده میزدم به مظلومی تا خونه را بنامم بزنه . بعد یخرده صبر میکردم تا بچم بزرگتر بشه . اونموقع جدا میشدم. فک کن شوهرت مرده .تا بخاطر خیانتش عذاب نکشی. ولی سعی کن خونه بنامت بشه . انشاالله عاقبت بخیر بشی عزیزم

یعنی با شوهرش با مادرشوهرش گردنبد هدیه داد؟

نه دست شو پسره گرفته بوده برده اون قسمتی که نوازنده ها بودن میکیروفون گرفته خود پسر گردنبند و گرفته بوده هدیه داده به عشق اول و اخرش در صورتی که میگفت اصلا خرجی نگرده بودن همه چیررودانداخته بودن گردن ما هیچی بجز یکدحلقه نگرفتن برای من . با دختره همین جوری اومده بود دختره میگفت من فکر کردم منو میخواد سورپرایز کنه

دیشب بعد از چندین بار زنگ زدن ب زنه بالاخره با پیامک ج داد بهش گفتم تو چی میخای از زندگی ما دست از سر شوهرم بردار گفتش ک شوهرت خودش اومده سراغ من و گفت با خانومم اختلاف دارم میخایم جدا بشیم و من وقتی جدا شدید تو زندگیش میام وزندگیمونا میسازیم و من طلاق گرفتم و اینا بعد از کلی تهدید کردنش گفتش ک باشه من دیگ ب شوهرت کاری ندارم .شوهرم پیاما رو دیشب دید رو گوشیم و بعدش گفت که صبر کن تکلیفتو روشن میکنم .منم گفتم راسش منم دیگ نمیخام تو این زندگی بمونم سریع تر هر کاری میخای بکن 

دیشب بعد از چندین بار زنگ زدن ب زنه بالاخره با پیامک ج داد بهش گفتم تو چی میخای از زندگی ما دست از س ...

پس همه چیز زیر سر شوهرت بوده!

خدا کمکت کنه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2740