2733
2739
عنوان

نشسته ام به در نگاه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 15410 بازدید | 671 پست
با کلاسه،🤔🤔🤔 من ک این بچه های پدسگم نمیخوابن وگرنه خودم لششش افتادم

منم دختر پدصگم نمیخوابه😭😭😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هااااا.....اسم دخملت چیه و چند سالشه..... من ارغوان دو ساله و ارسلان شش نیم ساله.....

فاطمه دو سالو نیم ابوالفضل پنج تازه عکسشونم گذاشتم😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731
فاطمه دو سالو نیم ابوالفضل پنج تازه عکسشونم گذاشتم😂😂😂

ک

عع کو برم ببینم منم عکساشون بود ترکوندم....تقریبا بچه هامون تو ی رنج سنین......هم دردیم خواهررررر

درخواست دوستی ممنوع...من دیوونه ام ها یکهو دیدین فحش خواهر مادر دادم...،🤫😱🙈
 ک عع کو برم ببینم منم عکساشون بود ترکوندم....تقریبا بچه هامون تو ی رنج سنین......هم دردیم خو ...

اره🤕🤕🤕🤕😭😭😭😭

با کلاس نیستم مریضم😂😂😒😒 تازه اونموقع ک خوابم نمیبره فقط گوشیمو میذارم کنار

خوشبحالت کاش منم خوابم نمیبرد😁😁😁

2738

سلام و صد سلام به دوستان نازنینم

سال نو برهمگی مبارک امیدوارم این سال،سال رسیدن به آرزوها باشه برای همگی

خانمهایی که حساب ویپاد دارن برای بچه های گلشون میتونن زیپاد نصب کنن مختص ب کودکان ونوجوانان هست

خیلی راحت از بازار یا مایکت دانلود کنید ونصب کنید

وقتی افتتاح حسابتون تکمیل شد بهتون۵۰هزار تومان هدیه میده

اگه دوست داشتید کد معرف پسرم بزنید

34235019

2706