2737
2739
عنوان

نشسته ام به در نگاه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 15413 بازدید | 671 پست

منم جدیدا یه چیزی درباره خودمو اجدادم فهمیدم حالم خوب نیست اصلا😔🥲😅نخندین بهما ولی فهمیدم آریایی نیستم درحالی که قبلا افتخار میکردم آریایی هستم 🥲🥲

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم جدیدا یه چیزی درباره خودمو اجدادم فهمیدم حالم خوب نیست اصلا😔🥲😅نخندین بهما ولی فهمیدم آریایی ن ...

وا حالا هرجا و هرچی که هستی ، بلاخره انسانی .

خیلیا ایرانن ولی آریایی نیستن خیلیا

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
2742
وا حالا هرجا و هرچی که هستی ، بلاخره انسانی . خیلیا ایرانن ولی آریایی نیستن خیلیا

اره میدونم ولی فکر کن ۲۸ ساله با این تفکر بزرگ شدی بعد یهو میفهمی اصن مال جای دیگه بودی همش تو گوگلم هی سرچ میکنم تحقیق میکنم درباره اجدادم 😅

مسخره نکن دیگ فحش میدم ناراحت میشی..... اوج‌اسمان کجا رفته

نمیدونم😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
منم جدیدا یه چیزی درباره خودمو اجدادم فهمیدم حالم خوب نیست اصلا😔🥲😅نخندین بهما ولی فهمیدم آریایی ن ...

خخخخخ.......ببخشید من خندیدم.....نباید میخندیدم ولی....

درخواست دوستی ممنوع...من دیوونه ام ها یکهو دیدین فحش خواهر مادر دادم...،🤫😱🙈
2740
نمیدونم😂😂😂

الان ک حتما خوابه نمیدونی اون ساعت یازده ب بعد قانون داره گوشیش میزاره کنار و میره اوووج اسمان میخوابه،🤣🤣

حالا کو چشم بینا روزی سه نفر درخواست دوستی میدن😂💔

خخخخ خوشم میاد همه از یه کنار امضا زدیم درخواس ندین لامصباااا درخواس ندین....ولی کو‌ گوش شنوا و چشم بینا

خخخخخ.......ببخشید من خندیدم.....نباید میخندیدم ولی....

🤣🤣بخند راحت باش خودمم هرچیز جدیدی که میفهمم دربارمون و به شوهرم میگم کلی میخندیم میگم اجداد ما رو بهرام گور اورده ایران تا ساز بزنن و مردم برقصن 😂😂

الان ک حتما خوابه نمیدونی اون ساعت یازده ب بعد قانون داره گوشیش میزاره کنار و میره اوووج اسمان میخوا ...

اره لنتی با کلاس😒😒😒

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
🤣🤣بخند راحت باش خودمم هرچیز جدیدی که میفهمم دربارمون و به شوهرم میگم کلی میخندیم میگم اجداد ما رو ...

خخخخخخ......چ باحال ......،🤣🤣🤣🤣

2706