2733
2734

سلام خانما عمه من ۱۳ روزه فوت کردن و من عزادار هستم جمعه صبح هم عید اوله من حتی اصلاح هم نکردم تا عید اول تموم بشه جلوی همه به جز خونه مشکی میپوسم

برادرشوهر من عقده و از اول قرار بود عروسی نگیرن و فقط ی ولیمه بگیرن و برن خونشون من قبل از عید لباس خریدم بلوز دامن که نصفش قرمزه، مدل مو انتخاب کردم و.. 

حالا از اونجایی که خیلی برادرشوهر و خانواده زنش عجله دارن قراره همین جمعه شب مجلس بگیرن محلش هم سالن پذیرایی که تو مجتمع مسکونی ما هست 

پدرشوهرم اومده با پدرم صحبت کرده که اجازه بگیره بابام هم گفته اشکالی نداره بماند که خودم اصلا به دلم نیست شوهرم هم پنجشنبه سفر کاری داره معلوم نیست باشه یا نباشه و بدیش اینه تو ساختمون ماست مطمئنم نرم میان گیر میدن که پاشو بیا آخه با صورت بی آرایش و نامرتب با لباس مشکی کجا برم؟

به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه تا چهلم صبر میکردن مشکلی نداشتم ولی الان اگه با اون لباس برم و آرایش کنم احساس میکنم جلوی اونا حرمت عممو نگه نداشتم و از طرفی نمیخوام بابام فکر کنه خیلی مشتاقم به هر حال خواهرشه ناراحت میشه

2742

اولراينكه نرو 

از الان به خانواده شوهرت و برادر شوهرت صحبت كن بگو عذرمو بپزيريد ولي من نميتونم شركت كتن و مادوشونه بهشون بدين

ولي اگه همه اصرار به اين داشتن كه حضور پيدا كني خيلي سر سنگين و با لباس بسيار مناسب نه اون قرمزه برو بشين اونجا ولي نيازي به ارايش هم نيست چون همه از شرايطت خبر دارن 

خدايا آن ده ,كه آن به

ميتوني يه اصلاح كني وبري ولي نرقصي

درسته شما عزادار هستيد ولي پدرشوهرت اجازه گرفته

عروسي من عروسمون عزادار بود پدرم رفت از خانواده اش اجازه گرفت عروسمون اومد و ارايشگاه رفته بود و خلاصه خيلي برام سنگ تموم گذاشت

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

اگه اونا ميخواستن تا چهلم صبر كنن ماه رمضان ميشد و عملا عروسي دوماه عقب ميافتاد

خدا عمه اتون رو بيامرزه ولي امر خيره 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

اگه میدونی اخرش میان میبرنت از پدرت اجازه بگیر. بعدم برو اصلاح و برو عروسی. دیگه برادرشوهر که عزای عمه زنداداش رو نگه نمیداره تهش یه عذر خواهی از خانواده عروسه که پدرشوهرتون عذر خواهی کرده. شمام انتظار نداشته باشین تا چهل عمتون صبر کنن

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

2740

برو اصلاح كن صورتت تر و تميز باشه

ولي لباس تيره بپوش

مثلا قهوه اي يا سبز تيره 

مشكي نپوش تو مراسم ازدواج شون

ارايشم خيلي خيلي ملايم كه فردا برات حرف در نيارن

نيم ساعت بشين و بيا

خدا رحمت کنه عمتونو

بنظرم وقتی پدرتون اجازه داده دیگه مشکلی نیست زیاد حساسیت به خرج نده

از طرفی هم شوهرت نیست میتونی نری

من بودم به احتمال90% بخاطر نبودن شوهرم نمیرفتم و اونروزو میرفتم خونه بابام

البته قبلش ازشون عذرخواهی میکردم

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 

اصلا رقص ندارن چون عروسی نیست فقط ولیمه است

اون لباسمو نمیپوشم پیراهن کوتاه مشکی دارم ولی موهام بلنده همینطوری نامرتب بدون آرایش خودم ناراحتم میگم نرفتنش بهتره احساس میکنم اگه آرتیش کنم با خودشون بگن خیلی هم براش مهم نبوده

شما به پدرت زنگ بزن( مثل پدرشوهرت) ازشون مجددا اجازه بگیر ضمنا بگو چون مراسم عقد و شادی هست مجبورم لباس مشکی نپوشم از نظر شما مشکلی نداره؟

بعد هم یه اصلاح صورت و.ابرو چیز خیلی سخت و بی احترامی نیست حالا آرایش هفت قلم نکنید ولی درست نیست از،اینور بوم بیافتید خدا عمه اتونو رحمت کنه ولی رویش سیبیل و.ابرو و موی دست و.پای شما چه تاثیری در آرامش روح ایشون داره؟ براشون قرآن بخونید و خیرات کنید به نظافت خودتونم برسید 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

کار خیر رو اگه برای مرده عقب بندازن نحسی میگیره عروسیو هی عقب میوفته. من هم عقدم هم عروسیم کسی مرده بود با یه عذرخواهی جشنو گرفتیم. واسه عروسیم داماد خالم مرده بود ولی چاره ای نبود نمیتونستیم صبر کنیم شمام انتظار نداشته باش گلم

حال خوبیه عشقم(همسرم) کنارمه 😍😍😍

برای اصلاح مامانم حساسه میگه ابرو برنداری میفهمن عزاداری و... ولی من اصلا دوست ندارم با ابروی پر برم از طرفی عید اول صبح جمعه است و بعدش بخوام اصلاح کنم آرایشگاهم تعطیل اصلا موندم برم مثلا بگم موهامو سشوار لخت کن که مرتب باشه یا نکنم

2706