2737
2734
عنوان

قرص گین آپ

190 بازدید | 36 پست

سلام دوستان خواهش میکنم کسی درموردش میدونه بگه،دوستم ماما هست از ترکیه میاره و میدونم ک اصل هست...کسی استفاده کرده؟؟فقط اشتهاآوره یاچاق هم میکنه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

من خوردم بهم نساخت با اینکه اصل بود

چندتا مرض جدید هم گرفتم

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خوردم بهم نساخت با اینکه اصل بود چندتا مرض جدید هم گرفتم

چ عوارضی داد؟چاق نشدی؟

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

من استفاده کرده ام 

هم اشتهاآوره هم چاق کننده

ولی پیشنهاد نمی دم

هم برگشت پذیره هم من اینجا شنیدم سینه هارو حساس می کنه 

اتفاقی که برا خودمم افتاد 

دیگه نمی دونم درسته یا غلط

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
من استفاده کرده ام  هم اشتهاآوره هم چاق کننده ولی پیشنهاد نمی دم هم برگشت پذیره هم من اینجا ...

سینی رو ازچه نظر حساس میکنه ..

2738
چ عوارضی داد؟چاق نشدی؟

کیست 6 سانتی تخمدان گرفتم پریودام از 8 روز شد 4 روز

بعد دو هفته مصرف کلیه هام از درد داشت منفجر میشد ولش کردم

نه چاق نشدم صورتم یه مدت باد کرد دوباره بادش خوابید

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
اشتهات ک زیاد بشه زیاد غذا میخوری چاق میشی دیگه

درسته .میدونی برام شده عقده یکم تپل بشم

سینی رو ازچه نظر حساس میکنه ..

سینه ام درد می کرد رفتم دکتر گفت کیست سینه داری

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
کیست 6 سانتی تخمدان گرفتم پریودام از 8 روز شد 4 روز بعد دو هفته مصرف کلیه هام از درد داشت منفجر میش ...

وای ن ...من هر دری میزنم چاق نمیشم سفارش دادم ..دلم میخاد یکم تپل شدن رو تجربه کنم

سینه ام درد می کرد رفتم دکتر گفت کیست سینه داری

وای خدا نه ..تااین حد ضرره...این دوستم ماما هست بی انصاف چرا میفروشه پس میگه عوارضم نداره

برو دکتر تغذیه اینارو نخور ضرر داره

اره منم این تصمیمو دارم با قرص و دارو نمیشه

2706