2752
2739
عنوان

قرص گین آپ

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 36 پست
برو دکتر تغذیه اینارو نخور ضرر داره

رفتم مگه چاق میشم لامصب

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اره منم این تصمیمو دارم با قرص و دارو نمیشه

پودرش ک توی داروخونس اونم ضرره؟

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ن ...من هر دری میزنم چاق نمیشم سفارش دادم ..دلم میخاد یکم تپل شدن رو تجربه کنم

من با اینکه همین عوارض رو شنیده بودم از بقیه ولی بازم گفتم به درک بذار یکم چاق بشم

از شدت غصه حاضر بودم به هر دری بزنم بعد که سلامتیم تز دست رفت به غلط کردن افتادم. 

نخور مستقیم وقتی اومد بریزش سطل زباله

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
من با اینکه همین عوارض رو شنیده بودم از بقیه ولی بازم گفتم به درک بذار یکم چاق بشم از شدت غصه حاضر ...

باشه مرسی ک گفتی..پودرش  ک داروخونه هست اونم ضرره؟برا بچه هاهم میدن

2731
وای خدا نه ..تااین حد ضرره...این دوستم ماما هست بی انصاف چرا میفروشه پس میگه عوارضم نداره

اره بابا بی خیال شو 

به من عطاری گفت هیچ ضرری نداره

پول که وسط باشه وجدان فراموش میشه

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
باشه مرسی ک گفتی..پودرش  ک داروخونه هست اونم ضرره؟برا بچه هاهم میدن

اون کلا فرق داره عزیزم شرکتش با این. نه اون ضرر نداره

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
پودرش ک توی داروخونس اونم ضرره؟

اره من یه بسته پودرش رو خوردم 

بعد عطاری گفت قرصش که  مخصوص صورت هس هم دارم 

از قرصش یکی دوتا خوردم فقط افتادم به مریضی

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...

[QUOTE=333373692]اون کلا فرق داره عزیزم شرکتش با این. نه اون ضرر نداره[/QUOTE

من پودرش رو خوردم اصل ترکیه بود 

2740
اره بابا بی خیال شو  به من عطاری گفت هیچ ضرری نداره پول که وسط باشه وجدان فراموش میشه

درسته

اون کلا فرق داره عزیزم شرکتش با این. نه اون ضرر نداره

مرسی گلم.اونم اثرداره؟

اره من یه بسته پودرش رو خوردم  بعد عطاری گفت قرصش که  مخصوص صورت هس هم دارم  از قرص ...

پودرش چاق میکنه؟

[QUOTE=333373692]اون کلا فرق داره عزیزم شرکتش با این. نه اون ضرر نداره[/QUOTE من پودرش رو خوردم اصل ...

داروخونه میگیرم امشب توکل برخدا

داروخونه میگیرم امشب توکل برخدا

بنظر من پودر و قرصش یکی هس فرق نداره 

من پودرش رو میخوردم 

بله

اوه الان تو نت نگاه کردم فرق داره ..مال بچه بخورم چی اونا اثرداره ببخشید زیادمیپرسم