2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو تلگرام یه برنامه دارم فک کنم شروع از صفر بود میخوای برات بفرستم؟  فقط بخون بخدا حیفه من با ...

اهه عزیزم من فقط میخام دوازدهم بخونم برنامه نمیخاد

فقط دوازدهم میخونم ب علاوه ۵ درس منطق.۱۰ درس اقتصاد. ۵ درس روان 

اهه عزیزم من فقط میخام دوازدهم بخونم برنامه نمیخاد فقط دوازدهم میخونم ب علاوه ۵ درس منطق.۱۰ درس اقت ...

اونم فک کنم فقط دوازدهم گذاشته بود روزی 11 ساعت اینا بود گفته بود ی درصدی بگیرین دعوت به مصاحبه بشین بعدش تمرکز رو نهایی و مصاحبه چون اینا تاثیرش بیشتره 

اونم فک کنم فقط دوازدهم گذاشته بود روزی 11 ساعت اینا بود گفته بود ی درصدی بگیرین دعوت به مصاحبه بشین ...

وای خداروشکرر قربونت برم خدا خیرت بده 

گفتی اونم فقط دوازدهم بود چقدرر انگیزه گرفتمم تازه پارسال مث امسال نبوده امسال میگن ۴۰ درصد از دوزادهمه ینی من فقط دوازدهم بخونم با ۱۰ درس از اقتصاد و ۵ درس از روان و ۵ درس از منطق 

ولی گفتی اونم فقط دوازدهم خوندن و ۵ هزار اورده خیلی خشحال شدددددددم خدا خیرت بده عزیزم برسی ب هرچی ک میخای

2738
وای خداروشکرر قربونت برم خدا خیرت بده  گفتی اونم فقط دوازدهم بود چقدرر انگیزه گرفتمم تازه پارس ...

فدات شم عزیزم 

فقط شروع کن شرشو بکن بره بخدا 7،8 هزار رو شاخشه میاری فقط باید نهایی رو خوب بدی، ایشالا توام برسی به چیزی ک میخوای ی نفس راحت بکشی

فدات شم عزیزم  فقط شروع کن شرشو بکن بره بخدا 7،8 هزار رو شاخشه میاری فقط باید نهایی رو خوب بدی ...

باشه عزیزم ایشالا فردا دیگ شروعه 

فقط یچی عزیزم

گفتی ۵ هزار اورده چن ماه خونده؟و فقط دوازدهم خونده

من الان بشینم برنانه بنویسم واس فردا

باشه عزیزم ایشالا فردا دیگ شروعه  فقط یچی عزیزم گفتی ۵ هزار اورده چن ماه خونده؟و فقط دوازدهم ...

نمیدونم چن ماهه خونده ولی اون برنامه ک مشاوره داده بود نوشته بود با خوندن دوازدهم درصد 40 رو میگیرین ب مصاحبه دعوت میشین

2706