2737
2734
عنوان

ترشحات قهوه ای و جنین سالم

201 بازدید | 50 پست

کاش این تعطیلات زود تموم شه سونو گفته هفته ۶ و یک روزه همچنان ترشحات قهوه ای دارم با ترس میرم wc🥺 فقط اون وقت زباد میشه دکترم بعد تعطیلات میاد چندتا دکتر دره پیت که رفتم گفت ساک خالیه دارو میدیم سقط بشه نتونستم قبول کنم شکر خدا سالمه و قلبش'میزنه شیاف و استراحت مطلق دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه ادامه داشت خدایی نکرده لکه بینیت بگو حتما سرکلاژت کنن

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
2740
تنها چیزی که برات مضره استرسه اروم باش و استراحتت رو بکن اگر  سالم باشه مسمونه و لک های صورت ...

ببخش واضح میگم ترشحات کشدار چسپناک قهوه ای یه رگه خون هم توش دیدم کلا استراحت مطلقم

چرا نمیری بیمارستان منم با همین ترشحات هی بیشتر شدنش و نادانی ی پرستار بچم از دستم رفت

برو ی بیمارستان اونجا سونوگرافی دارن

بچه قلبش تشکیل شده ؟

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2706