2733
2734
عنوان

ترشحات قهوه ای و جنین سالم

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 50 پست
۶هفته اینوگفتن؟

اره عزیزم به حساب خودم هفته هفتم بودم و چند روز گفتن برو زعفران بخور و اویشن حالا یه متخصص به زور پیدا کردم همه جا تعطیله گفت دارو میدم ساک خالی هم دفع بشه خوب شد بهش گوش ندادم🥺🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم به حساب خودم هفته هفتم بودم و چند روز گفتن برو زعفران بخور و اویشن حالا یه متخصص به زور پی ...

وای نه نخور دارو فعلا زوده تا۸هفته وقت داری براتشکیل قلب 

من۶هفته و دوروز ساک خالی بود ۱۰روز بعدش رفتم قلب داشت

2742
اره عزیزم به حساب خودم هفته هفتم بودم و چند روز گفتن برو زعفران بخور و اویشن حالا یه متخصص به زور پی ...

ساک خالیه مگه ؟

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740
اهان سخته؟

نه بابی حسیه فکرکنم ولی حتما حتما شیاف مقعدیتو بزار استراحت کامل باش ممکنه خدایی نکرده خونریزی پشت جفت داشته باشی

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
منم ترشحات قهوه ای خیلی زیاد داشتم سریع رفتم دکتر بهم سونوی داخلی اورژانسی داد بعدم شیاف و استراحت ، ...

وای عزیزم کاش منم مثل شما بشم منم سونوی واژینال شدم گفتن قلب داره و سالمه حالا توکل به خدا شیاف میزنم و استراحت مطلقم از جام تکون نمیخورم ببینم چی میشه تورو میشه بگین چقدر درگیر این لکه ها بودین چند روز بعد قت شد؟

شیاف بزنین مثل من حداقل اونجوری نمون لکه چه رنگی؟

لک قهوه‌ای بود، آخه همون یبار بود دیگه ادامه نداشت منم کاری نکردم 

نه ماما هست نه دکترم 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706