2737
2734
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387663 بازدید | 1295 پست
خیلی ممنون گلم لطف کردی  خیر ببینی .ان شاالله همیشه سفره اتون رنگی رنگی و پربرکت باشه

مرسی فدات عزیزم

ایشاالله سفره همه رنگی و پر برکت باشه🤍

دو مورد از بیهوده ترین احساسات: غصه خوردن برای اتفاقی که افتاده است و نگران اتفاقی که احتمال دارد و در آینده روی دهد𖠌☕︎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوفففف چه قورمه سبزی چکارمیکنید اینقد تیره میشه

برای تیره شدن قورمه سبزی، سبزی را با حرارت ملایم تو ماهیتابه بدون روغن تفت میدیم تا آبش گرفته بشه و بعد که آبش گرفته شد با روغن سرخ میکنیم به حدی که سبزی رنگش قهوه ای تیره بشه.در حین سرخ کردن سبزی قورمه به اون شنبلیه خشک یا تازه اضافه میکنند البته زیاد سرخش نمی‌کنند چون تلخ میشه و مقدارش هم باید کم باشه

🌱I need bibbidi bobbidi boo
2742
بفرمایین عزیزم ن مشهدی هستیم یکی از خاهرام عاشق کوفته ست هروقت افطاری میگیره یا کوفته میده یا اش رش ...

سلام عزیزم ببخشید یه سوال من سال ۸۸ اینا مشهد بودم مهمون حرم شدیم 

یه غذایی دادن رنگش نارنجی بود تقریبا با گوشت بود لعاب داشت اون اسمش چیه طعمش از یادم نمیره میخوام خودم بپزم یه چیزی شبیه آلو  بود 

این مدلی خورشتی دارین؟

https://like.timefriend.net/17104097063508730
...البته پول در آوردن راه زیاد داره گلم ..مثلن ...آشپزخونه وحموم ودشوری ر فرش میکنی کف اینستا‌..😹 ن ...

اسکلی منگلی چیزی هستی؟  

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
واااییی کوفتهههه😍😍😍  تبریزی هستین؟

من تبریزیم کوفته آماده میکنم فریز میکنم انقد به درد میخوره 😂😂😂 وقتایی که عجله دارم زود سس میپزم میندازم توش 

https://like.timefriend.net/17104097063508730
2738
این غذا چیه؟ به نظر خوشمزه میاد😶

عکسش میشه بفرستید چون ریپ میزنید عکس نمیاد

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
من تبریزیم کوفته آماده میکنم فریز میکنم انقد به درد میخوره 😂😂😂 وقتایی که عجله دارم زود سس میپزم م ...

اره عمه منم این کارو میکنه فریزرش ۵۰تا کوفته داره😂😂

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️

یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!        اسم کاربریمو شانسی زدم چی میزدم اخطار میزد
2706