2733
2734
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387727 بازدید | 1295 پست
ان شالله ب زودی بلیطت اوکی بشه و بیای 🙏🏻❤️

مرسی مهربونم🌸

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی قربونت برم کلی دعات کردم براتون صلوات فرستادم الهی زندگیتون سرشار از عشق و ارامش باشه  ذک ...

فداتشم عزیزم ممنون که واسمون دعا کردی مهربون

چشم حتما همه کارایی که گفتی رو انجام میدم. ان شاالله روزی که به عشقت رسیدی منو تگ کن و بهم خبر خوب بده

2731
عزیزم طرز تهیه اون جوجه بریان رو میگی لطفا؟ ممنونم  

سلام عزیزم. اول مرغو شستم سعی کن کلا پوست مرغو نکنی بزاری بمونه بعد زعفران دم کردم داخل و بیرون مرغو زعفران زدم با پیاز زردچوبه طعم دهنده مرغ فلفل سیاه سیر و نمک ابلیمو روغن زیتون طعم دادم داخل مرغو پر کردم با این مواد و باقی موادو ریختم روی مرغ

میتونی از شب قبل بزاری داخل این مواد بمونه اگه عجله داشتی دوساعت بعد میتونی بزاری بمونه تو یخچال بعد که بیرون اوردی پیاز و سیر رو از داخل مرغ خارج کن و تمیزش کن در اخر باز زعفرون بزن به مرغ خواستی داخل مرغ زرشک گردو کشمش آلوی خشک شده بزنی نخواستیم هیچی بعد با نخ و شوزن بدوزی اگه نخ و سوزن نداشتی با خلال دندون جاهایی که بازه به هم وصل کن که مواد بیرون نریزه رونها و بال مرغم ب مرغ وصل کن بعد بزارش داخل ورقه آلومینیومی اسمش یادم رف فویل فک کنم یا زرورق🤦🏻‍♀️ یک یا دو لیوان اب بریز بزار بپزه برا اینکه خشک نشه میتونی زعفرون با روغن زیتون یا کره اب شده هر نیم ساعت یه بار مرغو بیرون بیاری بزنی به مرغ تا خشک نشه باز اگه سوالی بود بپرس🌸 

دو مورد از بیهوده ترین احساسات: غصه خوردن برای اتفاقی که افتاده است و نگران اتفاقی که احتمال دارد و در آینده روی دهد𖠌☕︎
واقعا حرفات حقه 😪 آدم چ بگه

🌿شکرخدا کن گلم...از سال ۸۹ به این طرف.‌بمرور دست درجیب خلق الله شد اول یارانه از روی آب وبرق وگاز وبنزین برداشته شد مرحلهٔ بعد ..ازسال۹۷ یارانه ازروی بیست وپنج قلم کالای مصرفی برداشته شد ..که مثلن نقدی بدهند..انچه میدادن سال ۸۹ هرنفر میشد پول یک گرم وصدسوط طلای هجده عیار ..تازه آنچه که دادند...آنچه بایدمی دادند را کسی نمی دونه‌‌...به پول امروز میشه نفری حدود چهار میلیون..حالا چقد میدن سیصد تا چارصد با معیشت و فجرانه حدود ششصد..سال ۱۴۰۱ پاشنهٔ دلار هم کشیده شد😎حالا باقیش چی شد ...حق الناس نیس که ایشالا..

❤😘 سلام وارادت عزیزان 🍀 وقتتون خوش🙏

یه چیزی  برام سواله همیشه 

سمت ما تا سفره رو‌باز میکنیم و چنتا ظرف و سبزی مخلفات میچینیم بقیه دور سفره جم‌میشن 

تا سوپ یا پیشغذا بذاریم سر  سفره از سمت بزرگترا و‌مسنا شروع میکنن کم‌کم‌میکشن و مشغول میشن 

دیگه تا برنج بکشیم و خورشت بکشیم‌تقریبا نصف سفره سوپشونو‌خوردن یا سالاد شبزی مخلفاتو دستکاری  کردن اصلا فرصت نمیشه عکس گرفت 

بعد اینجا تو عکسا میبینم برنج‌خورشت همه جی سر سفره امادس و کسی چیزی دس نزده یعنی شما به مهمونا میگین دست نزنید میخایم‌عکس بگیریم؟؟؟؟؟🫢😕😕😕😕

یا مثلا یکی جلو‌اومده باشه سر میز  میگید برو‌عقب عکس بگیریم؟؟؟؟؟؟؟

2740
سلام عزیزم. اول مرغو شستم سعی کن کلا پوست مرغو نکنی بزاری بمونه بعد زعفران دم کردم داخل و بیرون مرغو ...

ممنون از توضیحت

فقط فکر کردم تو فر پخته باشی 

انگار تو قابلمه گذاشتی کل این داستانارو ؟! 

یه خانم مستقل و قوی 
🌿شکرخدا کن گلم...از سال ۸۹ به این طرف.‌بمرور دست درجیب خلق الله شد اول یارانه از روی آب وبرق وگاز و ...

...شما بگو ..یارانه هاتون مال خودتون ....هنردارند قیمتها را برگردونن به سال ۸۹...گوشت کیلو ده هزار تومن ...بنشن سه هزارتومن و جمیع خوراکیهای صنعتی شرکتی بسته ای از چهارصدتومن(تک تومن) تا دو هزار تومن...

❤😘 سلام وارادت عزیزان 🍀 وقتتون خوش🙏
ممنون از توضیحت فقط فکر کردم تو فر پخته باشی  انگار تو قابلمه گذاشتی کل این داستانارو ؟!  ...

نه عزیزم تو فر پختم البته تو قابلمه هم میشه

چون عجله داشتم دیدم مرغ پخته ولی زمان میبره تا سرخ شه گذاشتم تو سرخ کن سرخ شد 

دو مورد از بیهوده ترین احساسات: غصه خوردن برای اتفاقی که افتاده است و نگران اتفاقی که احتمال دارد و در آینده روی دهد𖠌☕︎
نه عزیزم تو فر پختم البته تو قابلمه هم میشه چون عجله داشتم دیدم مرغ پخته ولی زمان میبره تا سرخ شه گ ...

آها ممنون. ببخشید پس بگم ببینید درست متوجه شدم

کل این مرغ طعم دار شده رو پیچیدید داخل زرورق . گذاشتید داخل ظرف فر. کنارش آب اضافه کردین داخل ظرف. که بخار بشه همش . 

درسته؟ 

دما و مدت پخت داخل فر چقدره تقریبا 

یه خانم مستقل و قوی 
آها ممنون. ببخشید پس بگم ببینید درست متوجه شدم کل این مرغ طعم دار شده رو پیچیدید داخل زرورق . گذاشت ...

اره عزیزم درسته

۱۸۰ درجه تقریبا ۲ الی ۳ ساعت

به مرغت بستگی داره که بزرگ باشه یا کوچیک باشه

2706