2733
2734
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387655 بازدید | 1295 پست
@بهار2124     @tani1998     @هیسبابا2     دوستان لطفاً اگر چیز ...

من دسر زیاد سر در نمیارم ولی کاربر هسبابا۲ قشنگ حرفه ای دوست قشنگمون 🫂بلدن و توضیح میدن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  دوستان من اسلایس یخچالی درست کردم  بعد موقع ریختن اون مایع شیری احساس کردم آرد ی ط ...

برای اینکه ارد گلوله ای نشه داخلش باید قبل از اینکه بزاری روی شعله کاملا هم بزنی تا ارد و شکر و شیر کامل حل بشه بعد بزاری روی شعله تا ب قوام برسه

اینکه بیسکوییت کم بوده و مواد شیریت زیاد بوده خب بهتر بود ک ب نسبت بیسکوییتت مواد شیری میریختی

الان ممکنه یکم دسرت شل بشه و برش تمیز نخوره

اگه هم مدت بیشتری توی یخچال بزاری ممکنه سفت تر بشه و شاید بهتر برش بخوره

برای ژله هم اول یکم ژله رو بزار توی یخچال تا یکممم سفت بشه

زیاد نه ها فقط یکم ک از حالت روان دربیاد بعد بریز روی موادت

برای اینکه ارد گلوله ای نشه داخلش باید قبل از اینکه بزاری روی شعله کاملا هم بزنی تا ارد و شکر و شیر ...

به نظرت خراب میشه این طوری که من گفتم؟!

ممنون که کامل توضیح دادی🌷

"متاهل و متعهد💍"کسی جز استارتر جواب نده.
2742
به نظرت خراب میشه این طوری که من گفتم؟! ممنون که کامل توضیح دادی🌷

نه چرا خراب بشه دسر همه جوره خوشمزس😄

فقط ممکنه یکم شل باشه

اسلایس یخچالی موقع برش باید سفتیش درحدی باشه ک مثل شیرینی باشه

اگه مواد شیری زیاد ریختی ممکنه ب این سفتی نشه و با قاشق بخورین

البته شاید هم اونقدر مواد شیریت زیاد نبوده باشه و سفت شه

اگه زمان داری بیشتر بزار توی یخچال تا خودشو بگیره

برای اینکه ارد گلوله ای نشه داخلش باید قبل از اینکه بزاری روی شعله کاملا هم بزنی تا ارد و شکر و شیر ...

ژله چقدر بمونه توی یخچال کافی هستش که بعدش بریزم روش

نه چرا خراب بشه دسر همه جوره خوشمزس😄 فقط ممکنه یکم شل باشه اسلایس یخچالی موقع برش باید سفتیش درحد ...

ممنونم ازت

امیدوارم خوب بشه 

آخه اولین بار هستش درست کردم 

ژله چقدر بمونه توی یخچال کافی هستش که بعدش بریزم روش

اینکه بخوام زمان بهت بگم نمیدونم راستش چون هیچ وقت دقیق زمان رو چک نکردم

ولی تو بزار توی یخچال و هی چک کن

همین ک از اون حالت روانی دربیاد کافیه

اونم برای اینه ک مثل اب نفوذ نکنه ب داخل مواد

2738
ممنون 🌷

فدات عزیزم 🫂❤️

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
میشه هروقت رفتی حرم دعا کنی ث به ح برسه و خوشبخت بشه خیلی ازتون خوسم اومد به دلم افتاد بگم

ان شالله بطلبه حتما ب روی چشم ان شالله ب خواسته دلت برسی و صلاح و مصلحتت رقم بخوره

ان شالله بطلبه حتما ب روی چشم ان شالله ب خواسته دلت برسی و صلاح و مصلحتت رقم بخوره

مممنونم🌱❤️

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
@بهار2124     @tani1998     @هیسبابا2     دوستان لطفاً اگر چیز ...

ببخشید پیام شمارو تازه خوندم . من متاسفانه راجب دسر تجربه ای ندارم گلم خیلی اهل درست کردن دسر نیسم شرمنده🙏🏻💐

2706