2737
2739
عنوان

مامانای با تجربه لطفا بیاین

56 بازدید | 15 پست

سلام شبتون بخیر 

من دخترم ۲۶ فروردین ۴ ساله میشه 

ولی شب ادراری داره هرچقد بهش میگم تشویقش میکنم ک جیش نکن بیدارم کن براش جایزه میخرم ولی فایده نداره 

البته اون روزایی ک زیاد اب اینا معایات بخوره ادرار میکنه 

بردم دکتر ی شربت عفونت داد تاثیری نداشت و ی قطره نوشت اسمشم یادم نیس نتونستم پیدا کنم نخریدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بچه های داییم همینجوری بودن

اون متوجه نیست تو خواب

شما مثل زندایی ام از خوابت بزن

یک یا دوبار بیدارش کن دستشو بگیر یا بغلش کن ببرش دستشویی نصف شب

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
از سه ساعت قبل خوابش مایعات نده شبا دو بار تو خواب ببر دستشویی

شبا گوشی رو میزارم زنگ بعضی وقتا خواب میمونم بعضی وقتام پامیشم‌میبینم جیش کرده 

میگم نخور ولی میخوره مایعات گوش نمیکنه

شبا گوشی رو میزارم زنگ بعضی وقتا خواب میمونم بعضی وقتام پامیشم‌میبینم جیش کرده  میگم نخور و ...

نذار جلو دستش

بجه خود منم مرداد میشه ۴شالش

ژود از پوشک نکرفتی؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740
میگن مایبیبی بزن ولی میترسم بد عادت بشه

نه نکن

شما باید بیدارش کنی ببریش

ببین مثلا اگه میذاری 3میبینی قبلش دیش کرده 2بیدارش کن

زودتر ازاینکه دیش کنه ببرش

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2706