2737
2739

یا ماشین شیک داشته باشن فقط شما باشید ک ماشینتون پراید باشه چ حسی دارید فک کنین دختر اون خونواده این خدایی بدون اینکه بگید خداکنه سالم باشین و اینا نظرتونو بگید  خودتو بزارید جای من 

من وقتی فهمیدم آخرین نفر از اقوامم امروز ماشین شاسی بلند خریده خیلی گریه کردم دلم شکست حقیقتش 

کاربری دست سه تا رفیق جون جونی😁

دخترعموم شوهرش روز تولد واسش جنسیس خرید،جای دخترای فامیل ما بودی چی میکردی؟فامیل مادری من تو میلیاردر بودن از هم سبقت میگیرن ماهم وضعمون خوبه اما ….ونم نیستیم😁

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو صوت شنود میگفت اون دنیا کسایی که ماشینای شاسی بلند میخرن تو موقعیتی که پراید دارن اکثریت 

بازخواست میشن و گناه محسوب میشن 

حتما صوتاشو گوش کن خیلی جالبه

از طرفی منم جای تو بودم خب ناراحت میشدم 

ولی واسه ی خودم و خانوادم عاقبت بخیری و سعادتمندی خیلی مهمتره این شرایطه

دخترعموم شوهرش روز تولد واسش جنسیس خرید،جای دخترای فامیل ما بودی چی میکردی؟فامیل مادری من تو میلیارد ...

خب ماهم فامیلامون اینجورین هر دوطرف بابای من ورشکست شد اینجوری شدیم خیلی دلم گرفته

تو صوت شنود میگفت اون دنیا کسایی که ماشینای شاسی بلند میخرن تو موقعیتی که پراید دارن اکثریت  ب ...

من نمیگم چرا اونا خریدن خیر ببینن ازش ولی میگم کاش ی جوری میشد ماهم میخریدیم 

هعی اره اینم هست 

2740
تو صوت شنود میگفت اون دنیا کسایی که ماشینای شاسی بلند میخرن تو موقعیتی که پراید دارن اکثریت  ب ...

این چه حرفی چرابازخواست بشن چه گناهی؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من نمیگم چرا اونا خریدن خیر ببینن ازش ولی میگم کاش ی جوری میشد ماهم میخریدیم  هعی اره اینم هست ...

ان شاءالله که درست میشه حتما یه روزی میشه که شرایط واسه همه یکسان میشه و عدل جهانی برپا میشه و همه اوضاع مالی‌شون خوب میشه 

ولی نباید خیلی با این مسائل خودتو اذیت کنی 

در حال حاضر شرایط همینه قابل تغییر نیست باید صبر کرد 

اینجور مواقع نگاهتو تغییر بده 

بنظرم از صوتای آن سوی مرگ و شنود شروع کن بعد از اینکه گوش دادی میفهمی دنیا محل گذره و اصل اونوره

ان شاءالله که درست میشه حتما یه روزی میشه که شرایط واسه همه یکسان میشه و عدل جهانی برپا میشه و همه ا ...

ممنون عزیزم از کجا میتونم گوش کنم

این چه حرفی چرابازخواست بشن چه گناهی؟

من پاسخ گو شبهات این مبحث نیستم 

و حتی بدونمم جواب نمیدم 

اگر خیلی برات سواله میتونی بری صوتاشو گوش کنی من خیلی وقت پیش گوش دادم دقیقشو یادم نیست 

فک کنم بتونی از کانال امینی خواه سوال کنی جواب سوالتم بگیری

مام تو همین شرایطیم همه خاله و عمو و ... دارن خونه های بالای ۱۰۰ متر میخرن و ماشینشونو نو میکنن ولی ما هنوزم موندیم و داریم پسذفت میکنیم ی ماشینمونو فروختیم بابام خطشو فروخت انگار داریم ب خاک سیا میشینیم اما هب بازم مجبوریم شکر کنیم چون خیلیا تو وضعیت بدتر از مان و ب نون شبشون محتاجن 

غیر امید واهی داشتن کاری نمیشه کرد

من پاسخ گو شبهات این مبحث نیستم  و حتی بدونمم جواب نمیدم  اگر خیلی برات سواله میتونی بری ...

من حرفاشوقبول ندارم که برم صوتش گوش بدم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706