2737
2734
عنوان

کیا نماز صبح سر وقت میخونن

259 بازدید | 19 پست

من اومیم که فک میکنم کل خونم نجس اونوقت اگه واقعا باشه هم کمتر وسواس  داشته باشم بخونم چی میشه زحمتم هوا نمیره 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی کل خونت نجس؟

قبلا ها که تو این فازا نبودم رعایت نمیکردم نمیدونستم با خیسی نجاست منتقل میشه و باید حتما اب بگیری تا تتمیز شه و اینا 

قبلا ها که تو این فازا نبودم رعایت نمیکردم نمیدونستم با خیسی نجاست منتقل میشه و باید حتما اب بگیری ت ...

خب کل فرشها وخونه ت رو تمیز کن وفرش ها رو بده قالی شویی تا خیالت راحت شه .

میشه زنگ بزنین 096400 یا پیامک بدین 30009640 و بپرسین و به منم جوابشو بگین؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2738
خب کل فرشها وخونه ت رو تمیز کن وفرش ها رو بده قالی شویی تا خیالت راحت شه .

شرایطش ندارم شوهرم نمیده بیرون همه چی باشوهرم .. حالا توصیح دادنی نیس یسری چیزا 

خب وقتی نماز یا قران میخونی یه ملحفه یا پارچه ی تمیز بکش روفرش تا خیالت راحت شه

اینکار میکنم اما طول روز چون زنم هی میرم اشپز خونه میام پام خیس میشه میخوره فرش یا بونم خیس میشه میخوره اینور اونوزر یا موهام یا هر چی

..

2706