2733
2734

سلام دوستان من لباسشویی بوش ۸ کیلو دارم چند بار ه لباس میشورم.  توی مخزن جای نرم کننده اش ک نرم کننده میریزم این شکل میشه

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
آب که میمونه ولی نرم کن چرا کاملا شسته نشده؟ کاملا در بیار تمیز کن 

مخزنو دربیارم؟؟ میشه؟؟ 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بع خاطر فشار کم ابه 

برای منم تاید و مایع می موند 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2728
بع خاطر فشار کم ابه  برای منم تاید و مایع می موند

واقعااا آره نحله ما بعضی اوقات آبش کم فشار میشه . اگ برااون باش عقبی ندار میترسم خراب شدباش

2740
واقعااا آره نحله ما بعضی اوقات آبش کم فشار میشه . اگ برااون باش عقبی ندار میترسم خراب شدباش

برای همونه نگران نباش 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
اره چرا نشه مگه نکردی تا حالا

همین مخزنی ک مایع لباسشویی نرم کننده اینا میریزم مگ میش دربیاری نوالا تا حالا انجام ندادم الانم سعی کردم دربیارم نشد ک

چون نرم کننده زیاد ریختی 

ن بخدا ب اندازه ای روی جلدش نوشته بود 

2706