2737
2734

سلام مامانا مادر شوهرم هزار بار اومده هی میگ اسم بچتون بذارین علی. من هیچوقت هیچی نگفتم امروز دوباره اومده خونمون دیدم داره شوهرمو قسم میده میگ بذار علی و ارواح خاک داییت و نمیدوتم من خیلی دلوم میخاد اینا.  شوهرمم گف با خانممه اسم این یکی منم ب خنده گفتم اسم بعدی با منه ما علی زیاد داریم. اونم یکم غرغر کردو ناراحت شد و رف... اسم بچه اولم آرسام هس بنظرتون ایلیا قشنگه واسه دومی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچه سریع تر اسم انتخاب کن و اعلام کن ناراحتی پیش نمیاد دیگ

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2738

ایلیا قشنگه ولی یکم قدیمی شده.. بین اسمای جدید هم نگاه کن

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

یکم سنشون که بالا میره انگار زوال عقل میگیرن بعضیا !!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706