2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه فقط پلیس ببینه ؟  خب اگه قایم کنم تو کیفم کسی نفهمه چی ؟  مثلا اگه برم جایی منو کیفم ...

اگه بگردن و ببینن بله دیگه میگیرن میبرن

اسپری فلفل بخر 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
خب من ترسو ام اخه مخصوصا وقتی شبا تنها میرم بیرون .. خیلی هم با اسنپ این ور اون ور میرم تنهایی

لازمه داشته باشی،اخه لاشی زیاد شده ،چاقو جیبی چیه،سوسول بازیه من میخوام قمه بزارم پیشم😂🤣🤣🤣🤣

اگه بگردن و ببینن بله دیگه میگیرن میبرن اسپری فلفل بخر 

خب اگه خود چاقو رو ببرن مشکلی نیست میترسم منو بگیرن یه وقت 😐 .. اسپری فلفل ترسیدم یهو بچم کسی باز کنه فکر کنه اسپری بدنه بزنه رو خودش ..‌

اگه کلا حمل چاقو جیبی جرمه پس چرا میفروشن ؟ فروشش جرم نیست ؟

لازمه داشته باشی،اخه لاشی زیاد شده ،چاقو جیبی چیه،سوسول بازیه من میخوام قمه بزارم پیشم😂🤣🤣🤣🤣

خداییش میخریدم اگه جا داشته باشم براش 😐😂 تفنگم بد نیست

دختر عموم یه چاقو جیبی تیز داشت چند سال همیشه همراهش بود به کار نیومده بود یه بار یکی یه چاقو در اورد گفت گوشیتو بده اینم چاقوشو در اورد گفت نمیدم دزده خندید گوشیشو گرفت رفت😂😑 میدونست این جرعت استفاده ازش رو نداره دکوری حمل میکنه😂😂

2706