2733
2739

من ی دانشجو ام ک در کنار درس تصمیم گرفتم مستقل شم و برم سرکار الان تو بیمه ی پاسارگاد کار می کنم هر کی سوال داشت ، خواست ثبت نام کنه، چمیدونم خواست همکارم شه ، تو بروزرسانی بیمه کمک خواست در خدمتم 

اگه هم خواستید واسه خودتون و نی نی هاتون از طرح ها استفاده کنید واسه نی نی سایتیا تخفیف هم می ذارم . چی بهتر از این؟!

والا دزد تر از این بیمه ها نیست

من از نادونی سالها پیش ثبت نام کردم بدرد هیچی نخورد‌جز اینکه بمیرم

وگرنه انقدر پولمون بی ارزش حتی ده سال دیگه یا سی سال دیگه اگه الا ذخیره پونصد میلیون سی سال دیگه بی ارزششش

من باز نشستگی م‌ذخیره اش صد میلیون بود انقدر برام اون‌دوران‌ با ارزش بود جو‌گیر شدم‌گفتم باز نشست میشم به‌یه‌جا‌میرسم

دریایی از حرف
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرررقییییی نداره پول ما بی ارزرش همین.  اگه اون‌پولو‌طلا میخریدم بیشتر سود میکردم حتی اگر ب ...

خب این پوشش درمانی داره ولی طلا ن 

باز خرید کردید؟ 

درصد افزایش سالانه برای جلوگیری از بی ارزش شدن دوره

2740
شمام بهتر برید با ارگانها صحبت کنید از بیمه تکمیلی استفاده کنند وگرنه فرد سودی نداره

هر چیزی به جای خود 

ولی در کل پاسارگاد کنار عمر و بازنشستگی تکمیلی هم ارائه می ده

ولی تکمیلی به صورت تخصصی دانا 

هر چیزی به جای خود  ولی در کل پاسارگاد کنار عمر و بازنشستگی تکمیلی هم ارائه می ده ولی تکمیلی ...

برو‌ دانا

دی

سرمد جالب نیست

تکمیلی اینا بهتر

منتهی فقط برای ارگانهاست

و‌نیاز به داشتن بیمه عمر نیست

دریایی از حرف
برو‌ دانا دی سرمد جالب نیست تکمیلی اینا بهتر منتهی فقط برای ارگانهاست و‌نیاز به داشتن بیمه ع ...

دانا تخصصش درمانه بهترین بیمه واسه کسی ک دنبال فقط بیمه ی درمانیه .

طرح های جدید پاسارگاد بازنشستگی دارن و بیمه ی عمر خشک و خالی نیستن

بازنشستگی اند

2706