2733
2739

من مادر شوهرم چند شب پیش یهو قاطی کرد مثل دیونه ها بهم توپی اره تو پسرمو بدبخت کردی تو باعث بدبختیش شدی کم سرش داد بزن و اینا و خلاصه الکی خودشو جر میداد من بهش هیچ بی احترامی نکردم ولی اون هر چی از دهن کثیفش در میومد بهم گفت خیلی فحشای بدی داد بهم که من زنگ زدم شوهرم اومد رفتیم هتل 

شوهرم بی طرف خودشو نشون میده ولی میدونه مقصر مادرشه و من ادمی نیستم که دنبال بحث اینا باشم 

حالا امروز مادربزرگشوهرم زنگ زده کجایی چرا نمیای اینجا شوهرم گفت بیرونم اونم گفت زنت کجاس گفت خونه 

مشکلم اینه مادرشوهرم رفته به مادرش گفته همه چی رو کلا خیلی زن کثیفیه تازه شناختمش خودشو نشون داد بهم 

رفته به اونا گفته مطمعنم ی ناراحتی بین منو شوهرم درست میکنن 

چش دیدن منو ندارن خیلی بدخواهمونن خانواده مادری شوهرم 

دلم داره میترکه از غصه  

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رشد موهامه 💇🏻‍♀️از امروز مثل ی الماس برام با ارزشمندن 💎به امید روزی که درخشیدنشونو ببینم✌🏻           خدایا ارامشم تویی 🤍🕊                                               یه دختر آذری هستم ✨                                                     تاپیک های شاد و پر انرژی ، ترکی تگم کنید 🫶🏻               هیچ کسی ارزش اشکامو نداره ! هیچ کسی ارزش ناراحتیمو نداره ! 👩🏻❤️

شوهرت مقصره 

اگه مدیریت رابطه بلد بود مادرش جرات نداشت بددهنی کنه 

احترام امامزاده دست متولیه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت مقصره  اگه مدیریت رابطه بلد بود مادرش جرات نداشت بددهنی کنه  احترام امامزاده دست م ...

بیچاره شوهرمم اصلا انتظاری همچین کارایی رو از مادرش نداشت 

منو مامانش رابطمون خیلی خوب بود هیچ کاری بهم نداشتیم البته همیشه تیکه مینداخت ولی من چیزی نمیگفتم خیلی ادم خونسردیم در رابطع با مادر شوهر ولی یهو من‌و گرف به باد فحش

شوهرمم بیچاره چی بگه طرف منو بگیره مامانش خودشو جز میده از اینورم میدونه مامانش چه افریته ای هست نمیتونه طرف اونو بگیره  

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رشد موهامه 💇🏻‍♀️از امروز مثل ی الماس برام با ارزشمندن 💎به امید روزی که درخشیدنشونو ببینم✌🏻           خدایا ارامشم تویی 🤍🕊                                               یه دختر آذری هستم ✨                                                     تاپیک های شاد و پر انرژی ، ترکی تگم کنید 🫶🏻               هیچ کسی ارزش اشکامو نداره ! هیچ کسی ارزش ناراحتیمو نداره ! 👩🏻❤️
2742