2733
2739
عنوان

چه بلایی سر بچم اومده؟

226 بازدید | 13 پست

هفته پیش همه بچه ها جمع بودن خونه مادرشوهرم و دخترم اصرار میکرد میخواد بخوابه اونجا 

برا اینکه دلش نشکنه گذاشتم بخوابه پیش باقی بچه ها .همه دخترن و 9 سالشه 

با اذون صبح همه بیدارموندن و شوخی و بازی و خنده .اما با اذون صبح زنگ زد با گریه که میخوام برگردم .

خیلی خوابش میبرد عادت به زیاد بیدار موندن نداشت .گفتم حتما خیلی خستس گریه میکنه

از اون شب به بعد همش میتدسه تو اتاقش بخوابه با گریه میره تو تختش میگه بیا پیشم یه ترس و وحشت عجیبی پیدا کرده از تنها خوابیدن با اینکه برادر کوچولوشم پیشش میخوابه تو اتاق 

بهش میگن اون شب چی شده میگه چیزی نشده 

مادرشوهرم هم چیزی نگفت 

به نظرتون چرا اینطور شده قشنگ انگار جن زده شده؟ 

حتما بچه ها از جن و روح این چیزا گفتن میترسه

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
فیلم ترسناک ندیده؟بچه ها تو این سن دور هم جمع میشن راجب اینجور ویزا یا حرف میزنن یا فیلمای اینطوری م ...

مادرشوهرم گفت فقط بازی کردن .کارگاه بازی و ...که همیشه میکنن این بازیا رو 

بیشتر میترسم یه جیز یا وحشت ماورایی باشه خونه نادرشوهرم جن داشته باشه.نخندی بهم ولی ته دلم میترسم

یادمه تو این سن بودم بچه ها همش از فیلمای ترسناک نمی‌دونم آنابل و اینا میگفتن من هنوزم ترس عروسک دار ...

دوستاش تو مدرسه قبلن میگفتن ولی این نمیترسید .اان نمیدونم واقعا چی گذشته اون شب انقدر بهم ریخت این دختر 

مادرشوهرم گفت فقط بازی کردن .کارگاه بازی و ...که همیشه میکنن این بازیا رو  بیشتر میترسم یه جیز ...

با موبایل بازی های استراتژی جنگی نمیکنه؟آخه خواهر زادم هم بازی میکرد یه مدت همش خواب میدید و میترسید