2733
2739
عنوان

بچه ها خراب کردم، فهمید دوستش دارم

472 بازدید | 20 پست

تو پی ویش بودم و داشتم برا خودم مینوشتم فقط

قرار بر این بود یه مدت پیام ندیم

بعد دیدم اونم زد در حال نوشتن

منو میگی، دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم و کولی بازی درآوردم و گفتم که خیلی بهم سخت گذشته و دلتنگش بودم

و احساس کردم اون موقع که من محل نمیدادم و ابراز علاقه نمیکردم بیشتر مشتاق بود

الان چه غلطی کنم دارم دیوونه میشم

چیکار کنم که دوباره مثل قبل مشتاق باشه؟سرد بشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آجی اگه دوستت نداشته باشه تا ابد هم تلاش کنی نداره... به نظرم از خدا بخواه اگه خوشبخت میشین مسیر رو ...

دعالی وجود نداره واسه جذب؟

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2738
خب اون چی گفت؟ این پیشنهاد از سمت کدومتون بود؟

اول اون اومد جلو و کلییی ابراز علاقه کرد تا من الان نرم شدم

الانم گفت اونم دلتنگ بوده ولی باز فکر میکنم نباید به این شدت نشون میدادم

ولی کلا انگار اولش که دست نیافتنی میبیننت بیشتر تلاش میکنن

عزیزم میخوای بپذیر میخوای نه  ولی کسی که میفهمه دوسش داری و سرد میشه بی ریشه‌س از زیر بته به ع ...

والا آدم حسابی قدر عشق و محبت رو می‌فهمه و با محبت کردن پرو نمیشه خودش نمیگیره .. البته زیاده روی تو هر کاری بده حتی عشق ورزیدن  .. 

ساعت از ۱۱ که گذشت دیگه پی ویش نرو نمی دونم چرا نصف شب آدم اینطوری میشه بند و آب میده 😑😂 

عیبی نداره دیگه کاریه که شده فقط از الان طوری رفتار کن انگار اون حرفارو تو نزدی و یادت نمیاد اصلا

2706