2733
2734
عنوان

اینکه بچه ها موقع گریه ازحال برن طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 42 پست
حتما ببرش دکتر، جاریم طفلکی پدرش دراومد با هر یار گریه کردن بچش اینطور میشد

چشم میبرمش

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساسیتت اخه الکی نیست .ادم باید مراقب باشه بچه خار تو پاش نره دیگه 

اره واقعا این بچه تخس من انقدمنو حرص داد ازخونریزی تو بارداری و زود بدنیا اومدنش و حالام این گریه هاش😅 ولی حتما میبرمش انشالله ک خیره

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2731
اره بخدا خطرناکه ولی یکسالشه بنظرت مشاوره خوبه؟ 

خواهر کوچیک منم وقتی بچه بود اونطوری میشد ولی خانمی شده واس خودش مامانم میگه بخاطر کمبود ویتامین بوده

هم دکتر ببر و هم مشاور کودک دکتر متخصص نوزادان و کودکان

2740
مشاوره به خودت میگه چیکار کنی بچه که چیزی نمیفهمه گلم مشاور کودک برو

چشم

اخیییی🥺❤️ خداحفظش کنه عزیزم خیره مطمئن باش 

قربونت عزیزم

خواهر کوچیک منم وقتی بچه بود اونطوری میشد ولی خانمی شده واس خودش مامانم میگه بخاطر کمبود ویتامین بود ...

آره چشم انشالله میبرمش همین شنبه میبرمش

خدا پشت و پناهتون باشه عاقبت بخیر باشید با عزیزانت

مرسی عزیزم همچنین شما❤