2733
2739

چشم خورد دیدم پاش گبر کرده به یه نخ پلاستیکی از اینا که مال شیرینی پزیه  وبه قفس قفله کلی زور زد این چیزا نگاه با کلی بدبختی. درآوردم 

الان از کجا بفهمم ولش شکسته؟کز کرده توی خودش یه پاش هم داده بالا 

فردا می‌خوام ببرمش دکتر مادرمم گیر داده میگه که پول مفت داری فلان داری حالم خوب نیست 

به نظرتون خوب میشه ؟ بچم ۱۰ ماهشه تازه 

از کجا بفهمم پاش شکسته؟ یکم داغه پاش ، و زخمی شده بود یه کوچولو انگشت و بالای انگشتاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببرش دکتر بهتره کوچولوی ده ماهه گناه داره دزد بکشه حتی اگر نشکسته باشه دکتر یه چی میده به پاش بزنی دردش نگیره و ادئت نشه 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

درباره پرنده حرف میزنی؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2740

بچه ده ماهههه؟؟؟؟ 😐😐😐 

سریع ببرش دکتر .مادرت اصلا نباید حرف از پول بزنه فکر کنم خیلی ناراحت شدی 

خدایی نکرده پاش شکسته باشه نبری بدم میشه واست ببرش معاینه کنن

فکر کنم پرنده ش رو میگه

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
بچه ده ماهههه؟؟؟؟ 😐😐😐  سریع ببرش دکتر .مادرت اصلا نباید حرف از پول بزنه فکر کنم خیلی ناراحت ...

منطورش با پرنده اشه داشتم فکر میکردم چه مادر بزرگ ظالمیه.. که دیدم منظورش با عروس هلندیشه

هرچند حیوون هام گناه دارند..

2706