2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بار رو گذشت کن و ادامه نده. به وقت مناسب که حال هر دوتون خوبه. بهش بگو ناراحت شدی و وقتی تو این همه کمک کردی. انتظار داشتی اونم کمک کنه

دفعه دیگه با دعوت میری خونه مادرشوهر. کار اضافه نمیکنی که فکر کنن وظیفه تونه. لازم بود چیزی بیارن سر سفره بذار شوهرت خودش بره. نهایت ظرف شام رو بشور. یا چایی بیار

2728

عزیز جان اول زندگی تون هستید، اینقدر هم اتفاق مهمی نیفتاده، ایشون هم مقابل خانواده اش احتمالا کمی بهش برخورده حتی به دلایلی که شما متوجه نشدید، شاید بهتر بود هیچ واکنشی نشون نمی دادید و بعدا که مهمانی تمام شد و در خلوت منزل خودتون بهشون می گفتید که یه کمی از اون صحبت ناراحت شدم اما اینقدر برام عزیز بودی که چیزی نگفتم،

عزیز من شما دیگه الان من و او نیستید، ما هستید، اینکه به یکی تون بد بگذره یا یکی بخواد خودش یا اثبات کنه، هر دو و خانواده اتون رو زیر سوال می بره خدای نکرده

اصلا مساله مهمی پیش نیومده، بگذرید و در جست و جوی مقصر هم نباشید اصلا و با خلق خوش جریان رو فراموش کنید دختر جوانم

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
عزیز جان اول زندگی تون هستید، اینقدر هم اتفاق مهمی نیفتاده، ایشون هم مقابل خانواده اش احتمالا کمی به ...

ولی بنظر من واقعا بهم بی احترامی شده و‌کم‌نمینونم کوتاه بیام اصلا

2740
پاگشای شما بود. چرا این همه کار کردی؟  مرخصی گرفتی زود رفتی یه عالمه کار کردی. اقا فکر کرده وظ ...

مادر شوهرم واقعا دست تنها بود یکساله عقدیم مامانم اینارو‌پاگشا کرده بود یبار خالم مونده بود