2737
2739
عنوان

خانوما تو رو خدا بیایین

129 بازدید | 9 پست

دیشب پاگشاییم بود مادر شوهرم خانوادمو خاله هامو دعوت کرده بود رفتم زودتر مرخصی گرفتم رفتم کمکش اولش رفتار شوهرم خوب بود بعد یه چرت کوچولو زد بیدار که شد ما خیلی دیر کرده بودیم نزدیک افطار بود  بهش گفتم کمک‌کن سالادو تو بکیر من سفره رو باز کنم از اونجا شروع کرد به لجبازی اینم بگم قبلا کمک کرده بود که من انتظار کمک داشتم لج بازی کرد گف عجب گیری کردیم فلان همش غر میزد بد رفتاری میکرد هم با من هم مامانش منم برگشتم گفتم برا چی از خودت دراومدی اینجوری میکنی ناراحت شد با صدای بلند پیش مادر بزرگش مامانش گفت به کارت برس حرف نزن لجبازی رو شروع کرد پیش مهمونا یک کلمه باهام صحبت نکرد میوه گرفتنی به من نگرف من هم با صدای بلند گفتم پس میوه چرا به من نگرفتی بخدا خیلی حرصم داد خیلی بهم بی احترامی کرد منم. دیگه کل مهمونی و‌ باهاش حرف نردم ادامشو بگم 😓😓😓😓😓

شوهر داری میکنی یا بچه داری ؟

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

اومدم خونه گفتم برات متاسفم دیگه فاتحه تو خوندم من واقعا خیلی از رفتارش ناراحتم چیکار کنم به جای اینکه معذرت خواهی کنه میگه تو با من بد حرف زدی 😓دیگه بریدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو  ولی نباید باصدا بلند جلو بقیه میگفتی پس میوه برا من کو

حرصم داد😔😔😔رف بشقاب آورد میوه گرف گف بشقاب نداشتی واسه اون ولی میدونم از عمد نگرف واقعا بهم بی احترامی شد😓

دوران نامزدى عادى تازه ازخوابم بلندشدهممون كلافه ميشم بعدخواب همسرمنم دوران نامزدى بى حوصلگى بداخلاقى داشت اماتوزندگيمون اخلاقش شناختم نزاردوست دشمن فاميلات بفهمن  دعوات دخالت اوج ميگيره سرانجام رابطه هى به دعواميكشه

2740
دوران نامزدى عادى تازه ازخوابم بلندشدهممون كلافه ميشم بعدخواب همسرمنم دوران نامزدى بى حوصلگى بداخلاق ...

خب من نمی‌خواستم بدونن ولی همسرم اصلا باهام حرف نزد پیش مهمونا میوه تعارف نکرد چون اون تابلو‌کرد منم قاطی کردم

خب من نمی‌خواستم بدونن ولی همسرم اصلا باهام حرف نزد پیش مهمونا میوه تعارف نکرد چون اون تابلو‌کرد منم ...

توميريختى توخودت به نظرت دادتوبيشترهمه رومطلع نكردتوسكوت ياقبل اومدن مهمونابايدباهاش دعواراه مينداختى مردهاتوجمع خانوادشون اكثراهمينن به ادم محل نميزارن من جلوبابام دادبزنم ازبدرفتارى همسرم بگم ديگه نميزاره برم خونه همسرم ميگه حتماخيلى بد