2737
2739

سلام دخترم سه سالشه موهاش پرشت ولی تا شونه اشه خیلی موهاش پره ببخشید ولی شپش هم زده بود خوب شد با شامپو و اینا من خودم خیلی دوست دارم موهاش بلند باشه و گل مو بزنم براش ولی متاسفانه از گل مو و اینا هم خوشش نمیاد اصلا هفته ای یه بار حمومش میکنم تو دوران حاملگیم بیشتر نمیتونم چون تو حموم حالم بد میشه بعد دخترم حتی از حموم هم بدش میاد موهاشو که میشورم جیغ میزنه گریه میکنه منو میزنه اعصاب خودشو و خودمو خورد میکنه گفتم برم موهاشو کوتاه کنم الان گرمم داره میشه هم خودش هم خودم راحت بشیم ،شوهرم حرفی نزد یعنی براش فرقی نداره ولی خواهر شوهرم فهمید دعوا راه انداخت نمیدونم چرا برای همچین چیزی دعوا راه انداخت ولی خوب گفت نباید کوتاه کنید وگرنه خونه من نیاید و شما بچه بلد نیستید تربیت کنید حیف این دختر که خدا بهتون داد و...اینا اعصابم خورده خودمم حامله ام کمرم درد میکنه نمیدونم چیکار کنم ...

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

به خواهرشوهرتون چه ربطی داره ؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار خودتو بکن نزار دخالت کنه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2742

کوتاه کن ،به کسی ربطی نداره.

ببر ارایشگاه یه مدل خوشگل کوتاه کنه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738

چه مرو گستاخ 

چقد بهش رو دادین که اینجوری کرد

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

یه چیز دیگه تاپیک قبلی فکر کردم حساسیت داره ولی بعدش بردم دکتر گفت شپشه شامپو دادبا اون اثر کرد

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
2706