2733
2734
عنوان

سفره هفت سین من این شکلیه🫶🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 33101 بازدید | 1930 پست

💫مؤمن واقعی

🌟مؤمن واقعی کسی است که دنبال امام زمانش باشد و این محبت امام زمان ارواحنافداه در نگاه، کلام، اعمال و برخورد با نزدیکان، دوستان و همسایه‌هایش دیده شود. این اهل محبت است.

🌟مؤمن واقعی دنبال کسب صفاتی است که او را معطر می‌کند، آن صفاتی که مطلوب امام زمانش است؛ لذا امام زمان ارواحنافداه می‌فرمایند شما این‌طور باشید ما به سراغ شما می‌آییم. نیاز نیست چله بگیرید و در بیابان‌ها دنبال من بگردید، من از هر کس به شما نزدیک‌تر هستم.

✴️استاد حاج آقا زعفری‌ زاده حفظه الله تعالی

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

سلام_مولای_مهربانم#  ✋🏻

بهارِ جانها!

طراوت هدیه‌ای است که

به یمن قدوم تو

نصیب زمین خواهد شد!

تو شکوفه‌ی کدامین باغی

که با تو چهارفصل دنیا بهار می‌شود؟!

🌸اَلّلهُمـّ؏َجِّل‌لِوَلیِّڪَ‌الفَرَج‌َ‌واَقِمنابِخِدمَـتِه🌸

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

🔹 عمرت را میبینی!

قدر ساعات عمر خود را بدانید، بعد از مرگ تمام این ساعات نزد شما آماده است.

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2728

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

فَكَمْ يَا إِلٰهِى مِنْ كُرْبَةٍ قَدْ فَرَّجْتَها ، وَهُمُومٍ قَدْ كَشَفْتَها ، ... وَحَلْقَةِ بَلاءٍ قَدْ فَكَكْتَها...

ای خدای من چه بسیار سختی‌ها که گره گشودی و اندوه‌ها که برطرف کردی، ... و زنجیر بلا که باز کردی..!

- گره هر اندازه سخت

- اندوه هر چه طولانی

- بــلا هر قــــدر عظیم

✦ « خــــدا همان خداست »

همان قـدر؛  " مُفَرِّجَ الْهُمُوم است و کَاشِفَ الْکُرُوب و دافِعَ الْبَلِیّات "

✦  و ظهـــور؛

طراحی بی‌نظیر خــداست برای گشایش تمامِ گره‌های عالـــم  . . .

🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻

🌙ما منتظران ظهور به سفارش امام زمانمان(عج)در شبهای ماه مبارک رمضان دعای افتتاح را قرائت می کنیم.

🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻

قرار شب های انتظارمان👈 قرائت دعای فرج  جهت تعجیل در ظهور مولایمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) را فراموش نکنیم.

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2738

یاصاحب_الزمان_عج#  💚

من ز خود هیچ ندارم که بدان فخر کنم

هر چه دارم همه از نوکری خانه توست

جز در خانه تو هیچ کجا خیری نیست

هرچه خیر است آقاجان به در خانه توست.

#اللﮩـم_عجـل_لولیـڪ_الفـرجــــ

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

🏝سلام ماه خدا🌙

مهدی جان...

چشم به راهتان هستیم،

مثل روزه‌دار که چشم به راه اذان...

مثل تشنه که چشم به راه آب...

مثل باغ که چشم به راه بهار....

مثل کودکی گمشده 

که چشم به راه پدر...

این روزهای معطر نورانی، 

در امتزاج سحرآمیز و آسمانیِ دعا

و عطش و انتظار، 

دلخوشم که با شما روزه‌ام،

با شما افطار می‌کنم

و با شما عطشناکی‌ام را به یاد

لبهای تشنه‌ی جدتان متبرک می‌کنم 

ای کاش بازمی‌آمدید پدر  

کنار سفره‌های افطار،

جای بزرگتان چقدر خالیست 

چشم به راهتان هستیم....

بازآیید عزیز دل‌های ما....🏝

⚘السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْعَلَمُ الْمَنْصُوبُ وَ الْعِلْمُ الْمَصْبُوبُ وَ الْغَوْثُ وَ الرَّحْمَةُ الْوَاسِعَةُ .

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

📖 السَّلامُ عَلَيْكَ اَيُّهَا الْمُهَذَّبُ الْخائِفُ...

▫️سلام بر تو ای مولای معصوم من، که بدون هیچ جرم و خطایی، از شّر دشمنان آواره بیابان ها شده ای! سلام بر تو و بر غربت و تنهایی ات!

برای ظهور آقا امام زمانمون صلوات بفرستین💚💚💚

اللهم صل علی محمد وآله محمد وعجل فرجهم 

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

2706