2737
2739
عنوان

سفره هفت سین من این شکلیه🫶🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 33101 بازدید | 1930 پست

امام جعفرصادق(ع):🌱

تنها او مهدي(عج) است که پس از

دوران‌های های طولانی بلاخیز

و تنگناهای طاقت‌فرسا

غم و گرفتاری ها را از دل شیعیانش

برطرف می‌نمیاد.

📚 الزام الناصب ص۱۳۸🌟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🌟سوره توبه، آیه ۳۳🌟

💠 هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ 🌱

🔰 او كسی است كه رسولش را با هدايت و دین حق فرستاد تا آن را بر همه آئين‌ها پیروز گرداند هر چند مشركان خوش نداشته باشند.

✨ امام صادق علیه‌السّلام:

به خدا قسم! هنوز تأویل این آیه بروز پیدا نکرده و تا خروج قائم (عج) تأویلش آشکار نمی‌شود.🪷

✨ امام باقر علیه‌السّلام:🌟
 همانا آن اتّفاق هنگامی صورت می‌گیرد که امام زمان (عجّل الله تعالی فرجه الشّریف) ظاهر شود، پس کسی باقی نمی‌ماند مگر اینکه به نبوّت محمّد صلّی‌اللّه‌علیه‌وآله ایمان می‌آورد.🍃

📚 البرهان فی تفسیر القرآن، ذیل تفسیر آیه ۳۳ سوره توبه

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هر افطار و هر سحر، هر صبح و هر شام، سعی کنید به یاد امام زمانتان باشید. برای فرجش دعا کنید.

اینطور دعا کردن برای فرج بدرد نمی‌خورد.

باید حدّاقل دعا کردن مثل داشتن یک مریض روی تخت بیمارستان باشد

که دکتر گفته وضعیّتش وخیم است، برایش دعا کنید. 

شما چه غلیانی در سینه‌ات است؟

چطور دعا می‌کنی؟

به هر کس می‌رسی می‌گویی آقا برای مریض ما دعا کن.🥺

بچّه‌ات از خانه بیرون رفته، دیر کرده، نیامده، می‌گویی: آقا دعا کن بچّه‌ی ما پیدا شود. خبری از او نداریم.🥺برای گم شده‌ی ما دعا کنید. 

گم شده‌ی شما کیست؟☀️

آقا و اماممان است. غایب شده. اینطور برای فرج دعا کنید. ⛅️

🔹استاد حاج آقا زعفری زاده

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

⁉️ کدام دعا نقش مهمی در ظهور امام زمان (عج) دارد؟ دعای «اللهم کن لولیک...»یا دعای دیگر؟

باید از خداوند بخواهیم که در ظهور حضرت تعجیل فرماید. اشتباه مهم ما این است که از خود امام زمان می خواهیم که تشریف بیاورند؛ در حالی که ظهور به خواست خداوند متعال بستگی دارد. نباید به خداوند دستور بدهیم که چکار کند و چه کار نکند و به خدا اعتراض کنیم؛ بلکه باید به درگاه الهی دعا، التماس و زاری کرد. ما باید در هرحال راضی به رضای الهی باشیم که او بهتر مصلحت ما را می داند و فرج امام زمان را از خدا بخواهیم، نه از خودشان.

درباره حضرت مهدی دعاهای زیادی سفارش شده است که اهل بیت هم آن را می خواندند. مانند زیارت ها و دعاهای زیر که میتواند ما را به حضرت نزدیک، و معرفت ایشان را در دل ما زیاد کند و باعث ظهور ایشان شود:

- دعای غریق: «یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک»

- دعای فرج: « الهی عظم البلاء و ...»

- دعای «اللهم کن لولیک...»

- زیارت آل یس

- دعای ندبه

- دعای عهد

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2742

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله💕

《هُوَ شَهرُ اَوّله رَحمَة وَ اوسَطهُ مَغفِرَةو اخِرهُ عتق مِنَ النّار》🌟

رمضان ماهى است که

ابتدايش رحمت است

و ميانه‌اش‌ مغفرت

و پايانش اجابت

و آزادی از آتش‌ جهنم🌱

↲کافی، جلد۴، صفحه۶۷🍃

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

#سر_سفره_افتتاح | ۱۶

اللّٰهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَيْكَ فَقْدَ نَبِيِّنا صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَآلِهِ ، وَغَيْبَةَ وَلِيِّنا ...

✦ شکوِه از هجران پــــدری از جنس آسمان

شرافت است بــرای دِلِ منتظران .

آنان‌ که زنگار تمام غصه‌های پوچ زمین را

از تار و پود قلبشان زدوده‌اند؛

و تنها غم آسمانی و جانسوز وجودشان،

دردِ هزار سال یتیمیِ عالم است و بس...

🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻📖🤲🏻

🌙ما منتظران ظهور به سفارش امام زمانمان(عج)در شبهای ماه مبارک رمضان دعای افتتاح را قرائت می کنیم.

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

2740

دم‌_افطاری#  

🏝السلام على الغائب الصائم

کنار سفره‌ی افطار ما

جای تو خاليست!

در #ماه_رمضان

بدون تو صفا در سفره‌مان نیست!

این روز ها

موسم افطار

چشم به سمت مغرب می‌دوزیم!

نه اینکه ببینم ماه نو شده یا نه

نه!

فقط می‌خواهیم ببینیم

خبری از آمدنت شده یا نه...

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

2706