2737
2739

این تاپیک واسه خودم نیست

پس اگر تجربه ای دارید یا فکر میکنید کارش اشتباه بگین با دلیل تا بهش بگم..

دوست اجتماعیش میشه و جفتشون سینگل هستن یکسال هست همو ندیدین پسره بهش گفته برنامه بریز بریم باغ چندساعت بنظرتون خطرناک نیست؟

من خیلی بهش گفتم نرو زشته چون کلا از باغ متنفرم اما میگه من ۵ ساله می‌شناسمش و بهش اعتماد دارم

بنظرتون عقلانی کارش؟؟؟

تازه دخترخالم میگه توام بیا منم متاهلم گفتم نه نمیتونم

نباید بره😐

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبق تجربه میگم سعی می کنه نزدیک شه اما نه بیشتر از این. ولی حتما یه سنگی می زنه. به هر حال دختر خاله ات خیلی وقته دوستشه و طبیعیه اعتماد داشته باشه

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

دختر خالت چه بی مغزه 

چند ساعت بره باغ از کجا معلوم ی اکیپ منتظرش نباشن!ب پسره اعتماد داره ب دوستاشم اعتماد داره شاید تا حالا پسره موقعیت مناسب گیرش نیومده که حسابشو برسه الان جور سده باشه!

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740

پشت در اون باغ مواد بیهوش کننده _مشروب تقلبی _  بارداری و اینا انتظارشو میکشه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706