2733
2734
عنوان

دوست پسر دختر خالم گفته بیا بریم باغ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ببخشدم نمیخوام تهمت بزنم ولی حس میکنم اونجا چند نفر منتظرشن 🤦🏻‍♀️

مگه راجع به چه مسئله ای میخواد حرف بزنه که تو کافه نمیشه و حتما برن خلوت ؟!!!!

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2731
2740
دوست اجتماعی دیگه چه صیغه ایه؟ 😂 پسرا فقط به خواهر خودشون حس ندارن.اینم منتظره دخترخالت بهش پا بده ...

شکارچیان صبور رو قشنگ اومدی…

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...

دختر خالت دنبال دلیله؟ پس اینو بهش بگو

انیشتین نظریه ای ارائه داد به اسم نسبیت جهان. یعنی ما هیچی تو جهان صد در صد نداریم.

یعنی دخترخالت اگر ۹۹ درصد به طرف اعتماد داره، باید ۱ درصد هم احتمال بذاره واسه اینکه طرف وسوسه بشه.

و اگر اون یک درصد اتفاق بیافته، قطعا ۹۹ درصد زندگی دخترخالت به فنا میره.

پس بهتره همچین ریسکی نکنه. اینم دلیل. اگر بخواد قانع بشه که میشه. اگر هم نه که ولش کن.

حضرت یوسف هم گفت من به خدا پناه میبرم از اینکه گرفتار گناهی بشم،اونوقت دو تا آدم معمولی اونم نامحرم وقتی تنها باشن آیا جالبه؟!آیا خانواده ها اجازه میدن؟عرف اجتماع و دین ما چنین مسأله ای رو می پذیره؟

قطعا که کار درستی نیست این سبک ارتباطات قبل از ازدواج و احتمال لغزش وجود داره.

تازه احتمال آبرویی داره برای دختر خانم.

اگر این ارتباطات و صحبت‌ها و...به ازدواج ختم نشه،برلی آینده ی دختر خانم مشکلی پیش نمیاد؟!براش حرف در نمیاد و تهمت نمیخوره؟!

آدم توی این دوره زمونه خیلی باید مراقب باشه!

کافیه پسره یا هرکسی عکسی بگیره از وجود این دختر توی اون باغ؛همین میشه دردسر!

حتی اگر در حد ۵دقیقه به اون باغ رفته باشه!

دوست اجتماعی دیگه چه صیغه ایه؟ 😂 پسرا فقط به خواهر خودشون حس ندارن.اینم منتظره دخترخالت بهش پا بده ...

این پسره اگر قصد ازدواج داشت تا حالا میومد.

چرا دخترا اینقدر خودشونو رایگان عرضه میکنن چه تو صحبت و خرج کردن احساسات چه دلبری کردن با آرایش و لباسهای خاص،چه بیرون رفتن و ارتباطهای غلط صمیمانه!

فعلا کاری ندارم که گناه داره و تو قیامت بازخواست میشیم!

فقط میگم دخترا باید حریم خودشونو حفظ کنند نه اینکه هر کی از کوچه خیابون و پارک و فضای مجازی رسید راحت و بی دردسر و بدون تعهد ازش استفادشونو ببرن بعد هم معلوم نیست طرف راحت طلب نباشه و متعهد باشه که بخواد ازدواج کنه و ادامه نده به روابط آزاد و رایگان با نامحرم!

به امید خوشبختی همه ی دخترها و پسرها با ازدواج عاقلانه و زندگی عاشقانه.