2733
2734
عنوان

ازدواج با پسر بی پول

666 بازدید | 33 پست

نمیدونم واقعا چیکار کنم بت پسری دوست هستم واقعا عاشقانه همو میخوایم اما سربازه و همونجا گرفتنش شغلش شده سپاه ۴ سال باید درس بخونه دانشگاه البته با حقوق هست پسر میگه عروسی کنیم چون هم من نیاز دارم هم تو اینم بگم خونه ماشین پول هیچ نداره نمیدونم واقعا چیکار کنم  میگه وام ازدواج وام سربازی وام مستمری میگیریم خدا میرسونه نمیدونم واقعا گبج شدم بنظر شما چیکا.کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره خدا میرسونه ولی پاره میشی تا برسونه فکر پس دادنشو نمیکنه وام رو میگیره و یک شبه خرجش میکنه پس دادنش رو فکر کرده هر چندهر کی تو سپاهه یه مدت بعد وظعش خوب میشه

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2738

خود وام ازدواج قصدش ۳تومنه اون دوتا وامم فرض کن دوتا دوتومن خب اینجا حقوق سربازی رفت که چی بخورید حالا؟ چی بپوشین ؟ مگر عروسی نگیری با پولش بزنی به یه کاری درآمد داسته باشین دوتایی

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706