2737
2734
عنوان

کراش زدم رو یه مذهبییییی+عکس

411 بازدید | 31 پست

خوودش اول فالووم کرد منم فالوش کردددم متاسفانه عاشقش شدم استوریامو لایک میکنه ینی عاشقممممه؟😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🚬 چه استراتژی داشته باشم که بیاد دایرکت البته مشخصه خیلی بچه محکمیه وا بده نیستتت🤣نمیدونم عکسشو بزارم یا نه😬❌️🥲

بزاررررر

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.

استوری بزار کی نماز صبح بیدارم میکنه؟ 

اونم احتمالا ریپلای میکنه و ..

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گذاشتی بلایک سن الله 

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.
2742

مگه هر کی هرکیو لایک می‌کنه یعنی عاشقشه؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740

از قیافش معلومه چادری دوس داره🤣🤣

خدای مهربانم نگهدار خانواده من و خوانواده تمام نی نی سایتی های گل باش اگه این امضارو خوندی مدیونی صلوات نفرستی و نگی آمین ✋دلم برایت تنگ میشود حتی زمانی که کنار منی آرامش زندگیم صدات صدات صدات ... میشود با صدایت زندگی کرد میشود برای ته ریشت،برای نیمی از موهایت که جوگندمی اند ، مُرد ..من در کنارت خوشبخت ترین زَن دنیا ام چون تو امن ترین و قابل اعتماد ترین مَرد دنیایی
2706