2733
2739
عنوان

واژنم بوی بدی میده

430 بازدید | 35 پست

سلام من یه هفته پیش پریودیم تموم شد همیشه بوی واژنمو چک میکنم ولی دو روز احساس میکنم مثل همیشه نیست و بوی بدی میده خسلی کم ولی احساسش میکنم بنظرتون چیکار باید بکنم؟یعنی چیشده؟

شاید عفونت داری

نه رفتی از قلبم نه کم شداز دردم نه مردم از دوریت نه زندگی کردم... 🕊️🩵@                                                                هرچقدر خوب باشی {کم اهمیت تر میشی}✓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واضحه دیگه عفونت داری

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜

چطوری چک میکنی؟

منم تازگیا ترشحم و بدنم بوش فرق کرده

بنظرم باید بیشتر رعایت بهداشت کنم و یه شوینده هم بخدم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
2740
چجوری باید تشخیص بدم که دارم یا نه؟

ازترشح یا عفونت پنیری

نه رفتی از قلبم نه کم شداز دردم نه مردم از دوریت نه زندگی کردم... 🕊️🩵@                                                                هرچقدر خوب باشی {کم اهمیت تر میشی}✓
چطوری چک میکنی؟ منم تازگیا ترشحم و بدنم بوش فرق کرده بنظرم باید بیشتر رعایت بهداشت کنم و یه شوینده ...

منم ترشحی که برای تخمک گذاری هست رو چک کردم و بوش فرق کرده بود 

چجوری بو میکنین اونجا رو؟🤔

موقع نشستن و پا شدن یا دسشویی رفتن خودت حس میکنی یه بویی میدی 

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
2706