2733
2739

شوهرم خیلی ولخرجه کارش با باباش شریکه و کل پولا دست اوناس همش ماشینمونو برمیدارن یا پولشو هرج رفیقاش میکنه منم خب چون ۶ماهه عروسی کردیم خرج انچنانی ندارم گهداری ی چیزی ازش میگیرم اما خیلی نگران آیندمون هستم

معمولا مردا وقتی متاهل میشن و یه عده هم وقتی پدر میشن دست از ولخرجی برمیدارن و به فکر اینده میوفتن .توام تلاش کن مثلا با خوبی و حرفای قشنگ از اینده ی قشنگتر بگو و مثلا بهش پیشنهاد بده ماشینشو بهتر کنه بگوش دوست داری شوهرت همیشه بهترین ماشینو و خونه و این چیزا رو داشته باشه و تشویقش کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر ماه یه مبلغی بگیر ازش و خودت طلا بخر

من همین کارو میکنم با اینکه شوهرم ولخرج نیست ولی مدیریت پس‌انداز با منه

شوهرمم اون اولا براش مهم نبود میگفت باشن برای خودت ولی الان که بیشتر شده هر ماه خودش بیشتر پول میده میگه پس انداز کن

اگه پشتکار داشته باشی خوب جمع میکنی،من تو یه سال چهل تومن جمع کردم

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀

خانوم با سیاستی که شما باشی 

لوازم خوردنی خونه رو وقتی نصف شد الکی بگو‌تموم شده دوباره بیاره که کمی نیاری و پولاشم بیشتر از این تو رفیقاش خرج نکنه 

بگو میرم ارایشگاه میرم کتابخونه با دوستام میرم بیرون تند تند ازش پول بگیر ی بخشیشو حالا پس انداز کن 

ی وسیله کوچیک مثلا مثل اتو مو میتونی بیاری پونصد خریدی مثلا از شوهرت ی تومن بگیر 

وقتی پولاتو جم کردی نری بعدا بزاری کف دست شوهرت هاااا

بده طلا بزار خونه مامانت اینا 

هر وقت کم اورد میتونی بگی از مامانم قرض کردم بعدا بهش برگردون مرد خرج کن با هیچی جمو جور نمیشه خودت مدیریت کن پول اومد دستش سعی کن ازش بگیری خودت پس انداز کنی 

چرا بده به رفیقاش 

تا می تونی به هر بهانه ای ازش پول بگیر بذار بفهمه زندگی خرج داره یه روز بگو وسیله خونه می خوام یه روز لباس یه روز کلاس و باشگاه و ... دیگه اینجوری پولش رو الکی خرج نمی کنه خرج زندگی خودتون می شه . فقط یادت باشه از همین اول باید عادتش بدی نذار دیر شه چون بعدا بخوای این روش رو پیشه کنی دیگه بهت پول نمی ده و می گه می خوای چیکار کنی تاکید می کنم عادتش بده برای زندگی خودتون خرج کنه اینجوری مرد زندگی می شه 

این تجربه من بود

خانوم با سیاستی که شما باشی  لوازم خوردنی خونه رو وقتی نصف شد الکی بگو‌تموم شده دوباره بیاره ک ...

میتونی قرعه کشی ثبت نام کنی مجبور بشه پولاشو بده به عثقرعه کشی در اخرم وقتی در اومد مجبورش کنی جم کنه نکه اونم ببره خرج کنه 

2740

در کل از الان بهش یاد بده که خرج داری 

میگید ۶ ماهه ازدواج کردید خرجی ندارید ولی دوست خوبم حتما ازش خرجی بگیر که عادت کنه بعد اگه خرجی نداری خودت پس انداز ش کن 

تا می تونی به هر بهانه ای ازش پول بگیر بذار بفهمه زندگی خرج داره یه روز بگو وسیله خونه می خوام یه رو ...

خب مشکل من اینه ک من بهونه ای ندارم مثلأ میرم لیزر میشه ۶۰۰من ازش ی تومن میگیرم یا مثلأ ناخن میکارم لباس همه چی دارم وسیله های خونه نو مواد خوراکی ام ک با خودشه دیگه هیچ بهونه ای نمیمونه

ینی بش بگم خرجی بده؟؟؟

ازش خرجی بگیر هزینه آرایشگاه باشگاه نمیدونم هر چیزی که صلاح میدونی ولی باید بدونه زن خرج داره از الان هیچی نگیری میگه خرجی نداره میره توقع و نیاز دوستاشو رفع میکنه ولی اگه شما خودت ازش خرجی بخوای درآمدی داشته باشه میزاره برا زندگی خودش نه دیگران 

شما خودت پس انداز کن نه اینکه خرج الکی بکنی 

الکی گفتم قرعه کشی دارم ماهی ۲۵۰میگیرم برا قرعه کشی

ببین اون کارایی که گفتمو انجام بده اصلا دلت نسوزه چرا اون میره به رفیقاش خرج میکنه تو جم کن فردا کمی نیاری 

من ی دوست داشتم باباش معتاد بود مامانش ولی از مچ تا آرنج طلا دستش بود جهیزیه دخترشم کلا تو اتاقشون چیده بود از کلاس پنجم 

چون سیاست داشت شوهرش هرچی کار میکرد هرجور شده از دستش در میاورد میداد طلا میداد وسیله اگ اینکارو نمیکرد الان تو کوچه بودن خودش مدیریت کرد خونه م خرید 

بی سیاست نباش نگو خرج ندارم الکی بگیر بزار فکر نکنه که همه چی الکیه بعد ی مدت اگ نگیری دیگ عادت میکنه که پول نده بهت وقتی خرجم داشتی میگ چرا اولاش خرج نداشتی الان خرج داری 

ببین اون کارایی که گفتمو انجام بده اصلا دلت نسوزه چرا اون میره به رفیقاش خرج میکنه تو جم کن فردا کمی ...

اره همه پولارو مامانش میگیره میده ب اون یکی پسرش یا میده رفیقاش خلاصه الان هم اقدام کردیم برای بارداری باید ب فکر ایندمون باشم