2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اینطوری بودم سقط شد... شوهرت آزمایش بده... شوهر من ضعیفه و جنین تشکیل نمیشه فقط چند هفته عقب میند ...

همسر منم دقیقا اونجوریه ولی یه دختر دارم این بچه دومم میشه و دومین باره اینجوری میشم 

من اینطوری بودم سقط شد... شوهرت آزمایش بده... شوهر من ضعیفه و جنین تشکیل نمیشه فقط چند هفته عقب میند ...

شما ازمایش و تست مثبت میشه؟ بعد کیسه خالی🥺🥺چقدر اذیت شدم من 

همسر منم دقیقا اونجوریه ولی یه دختر دارم این بچه دومم میشه و دومین باره اینجوری میشم 

من سه بار سقط کردم بچه دوم میخواستم....سر اولی این مشکل نبود ولی الان ایجاد شده.با توجه به این که چند سال گذشته و واریکوسل گرفته ....ان شاالله که بمونه ولی اگه نموند بدون بررسی دوباره باردار نشو....من هر دفعه فکر میکردم سقط اتفاقی بوده ولی این دفعه آخر مطمئن شدم سقطها بخاطر ضعف شوهرم بوده.

2738

بله آزمایش مثبت میشه ولی قبل 8 هفته سقط شد.اصلا قلب تشکیل نمیشه.دفعه اول 13 هفته سقط شد که قلبش ایستاد.....یعنی جنین ضعیفیه که نمیمونه یا اصلا تپش قلب نداره.

من چند ساله درگیرشم.هر دفعه فکر مکردم ضعیفم.کلی تقویت میکردم باردار میشدم سقط میشد.دوباره کلی ضعف و استرس بابت سقط و کلی فاصله مینداختم و بعد دوباره سقط بعدی.....اشتباه منو نکن.حتما پیگیری کن تحت نظر باش اگه مشکلی نبود اقدام مجدد کن.

این سری از روزی که آزمایشم مثبت شد لکه بینی داشتم تا سقط شد.شاید 3 هفته یا بیشتر شد.خیلی عذاب کشیدم.آخرم مادرشوهرم میگه چون چاقی سقط میکنی😤

من چند ساله درگیرشم.هر دفعه فکر مکردم ضعیفم.کلی تقویت میکردم باردار میشدم سقط میشد.دوباره کلی ضعف و ...

باور کن چند روزه این عید و تعطیلات زهرمارم شد اخرشم بی نتیجه منم ۳۷ سالمه میگم شاید سنم زیاده🥺 انشاءالله مشکلت حل شه

منم ۵ سالی بود اقدام کردم ولی نشد رفتم عمل بینی هنوز نشده دو ماه عمل کردم سوپرایز شدم

باور کن چند روزه این عید و تعطیلات زهرمارم شد اخرشم بی نتیجه منم ۳۷ سالمه میگم شاید سنم زیاده🥺 انشا ...

قطعا سن تاثیر داره.چون من بارداری اولم ده سال قبل بود خیلی زود و راحت باردار شدم ولی 5 سال بعد اقدام کردم  که سه ماهگی سقط شد.بعد هی دو سال دوسال اقدام کردم و هر دفعه ضعیف تر از قبل بود و سقط میشد.

مگه شما الان سقط کردین؟

2706