2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
تا این حد نمیتونم

بآور کن آثار آرامش روانی و برکت در زندگی و حتی زمان برات میاره.

تلویزیون شبکه قرآن بزن یا وویس گوشی قرآن بخونه.

چهر قل سخت نیست شما نیت کن دو بار اول صبح دو بار آخر شب.

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2738
قدم زدن تاریکی

برو طبیعت رو ببین برگ ها لمس کن. شکوفه ها رو بو کم. ببین زندگی دوباره جریان داره بعد از سرمای زمستان. ببین برگ های زرد از بین رفتن اما دوباره سبزی و امید به طبیعت نشست.

چشماتو ببند به صدای طبیعت اطرافت گوش کن. آرامشی که ازش میگیری برای طول روز ازش استفاده کن.

هر روز یکی از چیزایی که داری ولی هیچوقت بهش فکر نکردی توجه ک:::

چه خوب که بند انگشت دارم راحت میتونم تایپ کنم

چشمم میبینه میتونم بخونم 

وقتی گوشی دستمه مغز خودش فرمان میده که نفس بکشم وگرنه اگه دست خودمون بود یادمون میرفت نفس بکشیم😊😊

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
قدم زدن تاریکی

تازه عضو شدم بلد نیستم نی نی سایت رو نمی‌دونم پیاممو اونجا دیدید یا باید از این قسمت باشه 🤦🏻‍♀️ولی خدا شاهده این حرفو جدی میگم یا من تا حالا پسر عاقل ندیدم ، یا نظرات و تاپیک های شما خیلی عاقلانه هستن برا یه پسر .....

اگه هم اشتباه پیام فرستادم از اینجا ، معذرت چون واقعا بلد نبودم باید کجا باشه.... از اون قسمت بالا که ارسال پیام بود که نشد 

نظراتتون رو که میبینم گاهی فکر میکنم خودم اون حرفو زدم ... شاید دلیل اینکه توجه به حرفاتون کردم هم همین باشه که نظرات خیلی نزدیکی بهشون داشتم .... تاپیک ها و نظراتی که میدین رو خیلی خوشم میاد چون محترمانه هستن .... همیشه موفق باشید انشاالله 

نظراتتون رو که میبینم گاهی فکر میکنم خودم اون حرفو زدم ... شاید دلیل اینکه توجه به حرفاتون کردم هم ه ...

ممنونم زنده باشید نظر لطف شماست

گرچه خیلیا مخالف نظراتم‌ هستن

ممنونم زنده باشید نظر لطف شماست گرچه خیلیا مخالف نظراتم‌ هستن

اونا مخالف هستن ، چون کلا مخالف شما فکر میکنن ، ولی من نظرات شما رو که میبینم ، فکر میکنم خودم دارم اون حرف رو میزنم . شما فرمودید جنوب سر کار هستید ، منم جنوب کشورم ، ولی استان بوشهر نیستم ، اگر اون طرفا بودم قطعا دوس داشتم حتی ببینمتون که کی هستید که تا این حد نظراتتون شبیه به نظراتم هست .... هر کجا هستید سالم و سلامت و شاد و موفق باشید 

2706