2733
2739
عنوان

درباره آنیتا ناتالیتی

302 بازدید | 15 پست

صداش خیلی قشنگه...من که وقتی گوش میدم خوابم میبره..برای .شما کودم آهنگش بهترینه؟  خودم=تو ک نیستی

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خانوما اکثرا صداشون دلنشینه 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
خوب دقت کردیم چی شده؟

پروفایل  اهنگ  ارزو انیتا گذاشتم☹☹😄

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
خانوما اکثرا صداشون دلنشینه 

حق با شماست...درسته

2740
وای خیلی مهم دستتون درد نکنه کارم لنگ شده بود که این پروفایل کیه؟

😄😄😄😄😄😄😄مزاح فرمودید 

دادا  ایشون خواننده چه سبکی هستند؟!

پاپ فک کنم....نمیدونم.....شما اطالاع داری؟

وای خیلی مهم دستتون درد نکنه کارم لنگ شده بود که این پروفایل کیه؟

😥کاش دقت میکردین...همون هم اسم اهنگ هم خواننده بالاش درج شده.....از بی دقتی خودتون هست که کارتون لنگ مانده😥😄☹

2706