2733
2734
عنوان

بیایید دخترا چشم خودم بهتره یا لنزی که خریدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 114 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چشای دخترم بزارم  از یه سیاه سوخته و مادر سبزه چشم رنگی ب دنیا اومده  ونتیجه سیرابی ...

بذارعزیزم 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2731

حداحفظش کنه عزیزم 😙

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
خوشگله که 😍من عاشق لنز ابیم

چشم خودمم آبیه ولی  اون روشن‌تر هست  و بیشتر دوسش دارم🥹 مامانم گفت فک میکنیدمثلا اینو بذاری خوشگل میشی  و چشم خودت بهتره و  فک نکن مثه دخترایداینستا خوشگل میشی

2740

الهی چقدرنازه 😍

چشما نمیبینه بیشتر از یک متر تار میبینم  مجبورم عینک بزنم  یا اینکه لنز بذارم    ...

وای منم عینکی کاش بشه لیزیک کنیم اصلا عینک خوشم نمیاد🥲

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2706