2733
2734
عنوان

iui

270 بازدید | 20 پست

سلام دوستان آیا iui درد داره؟؟؟چجوری هست؟اسپرم باید چه مدت بعد برسه دستشون ؟؟؟اگ مقصود جنسیت باشه نتیجه میده؟؟۳ماه رژیم و درنهایت iui.......هرکس تجربه ای داره ممنون میشم دراختیارم بزاره ...کلن چه چیزایی لازمه رعایت کنم قبل وبعدش؟حالا چ غذایی  چ چیزای دیگه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

جواب اون یکیا رو نمیدونم فقط میدونم درد نداره اسپرم هم دقیق یادم نیس فک کنم نیم ساعته باید برسه بازم بپرسین بگن بهتون ولی تا جایی که یادمه یه روز اسپرم رو تحویل میدین برای انتقال یه روز دیگه رو مشخص میکنن میرین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب اون یکیا رو نمیدونم فقط میدونم درد نداره اسپرم هم دقیق یادم نیس فک کنم نیم ساعته باید برسه بازم ...

ممنونم عزیزم...ببخشید بی‌حس میکنن براتزریق؟شبیه آمپول زدنه؟

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2728
مثل یه معاینه اس اسپرم را با وسیله ای مثل سرنگ انتقال میدن داخل رحم اصلا استرس نداشته باش نه درد ...

ممنونم عزیزم..برام دعا کنید..ماازدواج مون فامیلیه و ژن مون جوریه باید فرزند پسر بیاریم تادرصد سلامتش بالاتر باشه دخترم کمی اختلال داره براهمبن نگرانم ک واقعا جنسیت دلخواهم بشه یانه 

نه البته به استانه تحمل هر کس بستگی داره

اسپرم از اقا گرفته میشه تو ازمایشگاه تقویت و جداسازی میشه بعد با یه دستگاهی شبیه سرنگ به بدن خانم تزریق میشه

فورا بعد از ازمایشگاه 

برای تعیین جنسیت بهتره ivf کنی

سردیجات و ترشی نخور

به همسرتونم گرمیجات بدین

استرس نداشته باش

به خدا توکل کنین

انشالله براتون موفقیت امیز باشه

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2738
خواهش میکنم عزیزم نه بی حس نمیکنن یه چیزی مثل سونو واژیناله دیگه

مرسی گلم 

سلام. برای پروسه iui باید همونجا داخل مرکزی که قراره انجام بدین، نمونه اسپرم بگیرین. معمولا خودشون اتاق مخصوص دارن.

نه درد نداره. فقط همون وسیله ای که چند ثانیه باهاش دهانه رحم رو باز نگه میدارن، یکم آدمو اذیت میکنه. 

ممکنه با دیدنِ وسیله ی انتقال اسپرم به داخل رحم، یکم شوکه بشین، چون یک سیخ بلندیه😁😂ولی باید بدونین ک، اصلا شما چیزی حس نمیکنین. و واقعا دردی نداره.

نه البته به استانه تحمل هر کس بستگی داره اسپرم از اقا گرفته میشه تو ازمایشگاه تقویت و جداسازی میشه ...

مرسی گلم برا توضیحات قشنگ وکامل تون...ivfچون میگن حدالامکان انجام ندید داروهاش ضرره گفتم برم iui...یک دکتری هست ۳ماه رژیم میده بعد ۳ماه تزریق میکنه .امیدوارم همونی بشه ک باید بشه🥺

ان شاالله خدا فرزند سالم بهتون میده نگران نباشید🌹

ممنونم ازدعای قشنگت گلم🌹❤️

سلام. برای پروسه iui باید همونجا داخل مرکزی که قراره انجام بدین، نمونه اسپرم بگیرین. معمولا خودشون ا ...

مرسی گلم بابت توضیح خوبت..یعنی باید توی مرکز رابطه داشت؟اون سیخ رو جایی فرو میکنن ؟مثلا توی تخمک فرومیکنن؟یااینکه فقط بااون اسپرم رو رها میکنن

2706