2737
2739

من عقدم اما همسرسابقم که به دلایل مختلف و اختلافات شدید جدا شدیم داره مزاحمم میشه 

چندبار از قصد کاری کرد تا نامزدم درگیر بشه باهاش 

۴ ساله جدا شدم و قبل نامزدیم با نامزدم خواستگاری کرد که من جواب رد دادم از اون موقع که فهمیده من نامزد کردم و بعدم عقد کردم انگار هرجا میرم دنبالمه 

البته تنها باشم کاری نداره وقتی با نامزدمم میاد جلو مزاحم میشه 

میدونم از قصده نامزدمم میدونه اما هربار انگار برنامه میچینه که چه چیز بدی بگه که نامزدمو غیرتی کنه

شکایت کردیم اما هربار همسرم بخاطر دعوا باهاش مقصر بوده و شکایتمون به جایی ختم نمیشه

چیکار کنم بنظرتون؟

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مثلا چکارا میکنه

نمیتونم برات باز کنم فقط بدون حرفایی که نباید بزنه رو میگه 

حرفایی که مربوط به زندگی سابق بوده چیزایی که یه مردو غیرتی میکنه و...

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
2728
جواب ابلهان خاموشیست  من بودم با نامزدم‌خون سرد با پوزخند از کنارش رد می شدم این جوری بیشتر می ...

منم دوست دارم همینکارو کنم اما نامزدم یه وقتایی آرومه اون یه حرف بدتر میزنه که کتکش بزنه

نمیتونم برات باز کنم فقط بدون حرفایی که نباید بزنه رو میگه  حرفایی که مربوط به زندگی سابق ب ...

چقدر حیونه شوهر سابقت بی ناموسسسسسسس نکبت

خانواده نداره بهشون بگی؟

یا به خانوادت بگی با خانوادش حرف بزنن

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
منم دوست دارم همینکارو کنم اما نامزدم یه وقتایی آرومه اون یه حرف بدتر میزنه که کتکش بزنه

سریعداز محل رد بشین اصلا منتظر نمونید حرف بزنه برید و نادیدش بگیرید نمیشه؟

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
چقدر حیونه شوهر سابقت بی ناموسسسسسسس نکبت خانواده نداره بهشون بگی؟ یا به خانوادت بگی با خانوادش حر ...

فایده نداره 

خونواده خودم و نامزدم در جریان هستن و با خونواده اون به ظاهر آقا صحبت کردن

اما انگار نه انگار

2740
سریعداز محل رد بشین اصلا منتظر نمونید حرف بزنه برید و نادیدش بگیرید نمیشه؟

نه بدتر داد میزنه تو مردم🥲

چه آدم شری

اصلا باهاش هم صحبت نشو ها اصلا 

دیگه زندگی سابق رو چرا میاد بازگو میکنه آخه 

بعدشم هرکسی که مجدد ازدواج میکنه شوهرش میدونه که قبلا چه کارهایی کردن 

لازم نیست که بیاد اونارو بگه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
چه آدم شری اصلا باهاش هم صحبت نشو ها اصلا  دیگه زندگی سابق رو چرا میاد بازگو میکنه آخه  ...

خب گلم میگه که غیرتیش کنه

نه بدتر داد میزنه تو مردم🥲

درجا زنگ بزن پلیس

2706