2733
2739
خب گلم میگه که غیرتیش کنه

چقدر مرد احمقیه 

خب آشغال این یه زمانی زنت بود 

مثلا که چی میاد این حرفارو میزنه 

دسته بیل رو بردار بکن تو حلقش😂🤦🏻‍♀️

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درجا زنگ بزن پلیس

فایده نداره تا اونا بخوان بیان این یچیزی میگه که نامزدم کتکش بزنه پلیسم میاد میگه مقصر شمایی چون کتکش زدی 

جالب اینجاست شکایت نمیکنه 

یا یبار شکایت کرد خودش پس گرفت 

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
2740
از فرصت استفاده کن و رفتار شوهر سابقتو به فا  ل نیک بگیر  شما سیاست نداری وگرنه این شرایط ...

😐😐

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
نامزدش هم خسته میشه و رابطه اش با اسی داغون میشه  این باید پاش بریده شه از زندگی اسی

نامزدم خسته نمیشه ناراحت میشه از اینکه من یه زمانی با همچین آدم خار و خفيفی زیر یه سقف بودم 

میگه چجوری تونستی ۳ سال و نیم باهاش زندگی کنی 

از فرصت استفاده کن و رفتار شوهر سابقتو به فا  ل نیک بگیر  شما سیاست نداری وگرنه این شرایط ...

چیکار کنه مثلا؟

خدایا ممنونم که همیشه حواست به منو خانوادم هست💞 
وا یعنی سایه به سایه دنبالتونه که بدونه شما کجایید و کجا میرید  خب دور شید ازش

عزیز چجوری دور بشیم؟

اون دنبال ماست ما از کجا بفهمیم دنبالمونه

2706